معرفی بهترین اپلیکیشن‌های جدید اندروید (هفته اول اردیبهشت ماه 96)

وارد هفته اول اردیبهشت ماه شدیم و باز هم یک هفته جدید و اپلیکیشن‌های اندرویدی جدید! در این هفته، 7 اپلیکیشن جدید برای طرفداران گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و ال جی داریم. اپلیکیشن جدید مخصوص گیگ‌ها داریم که می‌توانند برای تنوع هم که شده این اپ جدید را دانلود و نصب کنند. اگر از آیکون‌های گوشی‌ هوشمند خود خسته‌ شده‌اید و می‌خواهید آن‌ها را تغییر دهید برایتان دو اپلیکیشن جدید را معرفی می‌کنیم. بنابراین برای آشنایی بیشتر با 6 اپلیکیشن جذاب و برتر هفته اول اردیبهشت ماه همراه دیجی رو باشید.

1) BixRemap: دکمه بیکسبی در گوشی پرچم‌دار گلکسی اس 8 طرفداران زیادی پیدا کرده و اکثر افرادی که در حال حاضر این گوشی پرچم‌دار را ندارند می‌خواهند این اپلیکیشن را نیز روی گوشی‌های خود نصب کنند. از این رو توسعه دهندگان و برنامه‌نویسان برنامه جدیدی را طراحی کرده‌اند که همانند اپ بیکسبی کار می‌کند. هر چند که ممکن است کم و کاستی‌هایی نسبت به نسخه اصلی داشته باشد ولی این اپ رایگان برای یکبار هم که شده ارزش امتحان کردن را دارد.
گوگل پلی


2) Walls for reddit: همانطوریکه از اسم اپلیکیشن مشخص است، با استفاده از این اپ می‌توانید تصاویر زیبایی برای پشت زمینه گوشی هوشمند خود را به صورت رایگان بدست آورید و روی گوشی خود نصب کنید. این تصاویر از پست‌های گذاشته شده در وب‌سایت Reddit می‌باشند.
گوگل پلی


3) Halo – Free Icon Pack: اگر به فکر تغییر آیکون‌های موجود گوشی خود افتاده‌اید، بهترین راه حل دانلود و نصب این اپلیکیشن رایگان است.
گوگل پلی


4) Custom Navigation Bar: طراحی این اپلیکیشن برای گوشی‌های ال جی موجود در بازار درست شده است. شما با استفاده از این اپ می‌توانید نوار جستجوی خودتان را به هر صورتی که دوست دارید تنظیم کنید و گزینه‌های انتخابی را به آن بیفزایید.
گوگل پلی


5) Microsoft To-Do: اپلیکیشن جدیدی از مایکروسافت برای لیست کردن و دسته بندی کارهایی است که باید در زمان مشخصی آن‌ها را انجام بدهید، می‌باشد. شما می‌توانید برنامه‌های خود را با این اپ زمان بندی کنید و هشدارهای یادآوری را نیز برای خودتان فعال کنید، حتی می‌توانید مکان‌های جغرافیایی و جزئیات بیشتری از برنامه‌ها کاری و تجاری خود را در آن بنویسید. دانلود و نصب این اپ رایگان می‌باشد.
گوگل پلی


6) SystemUI Tuner: این اپ به نوعی خوره گیگ‌هاست؛ و نسخه اپلیکیشن بهبود و ارتقا یافته Vanilla Android می‌باشد که می‌توانید روی تمام گوشی‌های اندرویدی موجود در بازار آن را نصب کنید. احتیاج به روت کردن گوشی خود ندارید و با استفاده از این اپ می‌توانید تمام فعالیت‌های گوشی‌ خود را ریز به ریز بررسی و کنترل کنید. برای کار کردن با این اپ و دستور کاری آن باید اول آن را نصب کنید و از راهنمای داخل اپلیکیشن قدم به قدم جلو بروید.
گوگل پلی


7) Aspire Ux S8 – Icon Pack: یکی دیگر از بسته‌های آیکون جدید که مخصوص طرفدارای گوشی هوشمند گلکسی اس 8 می‌باشد. دانلود و نصب این اپ رایگان می‌باشد.
گوگل پلی
نظر شما درباره اپلیکیشن‌های جدید پیشنهادی این هفته چیست؟ آیا تا به حال آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید؟ ما منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

منبع phonearena
loading...
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.