آی پینز

بهترین بازی‌های اندروید و آی او اس هفته‌ی پایانی سال 2015

در هفته گذشته شاهد یکی از هفته‌های خوب برای گیمر‌های موبایلی بودیم. به آخرین ساعات سال 2015 میلادی نزدیک می‌شویم و در اینجا شاهد عرضه تعدادی بازی برای دو پلتفرم اندروید و iOS بوده ایم. البته ما نمی‌توانیم تضمین کنیم که این بازی‌ها مورد پسند تمام سلایق باشند، اما اگر شما آنها را امتحان کنید بدون شک حداقل برای دقایقی سرگرم خواهید شد. با دیجی رو همراه باشید.

badland2Badland 2

(iOS) سبک پازل

زمین لم یزرع 2، نسخه گسترش یافته قسمت نخست این بازی می‌باشد که به صورت واقعاً عالی در تمامی جهات گسترش چشم گیری داشته است. هدف از این بازی همانند بازی Badland در یک دنیای کاملاً متفاوت حضور خواهید داشت که با استفاده از موجودات عجیب غریبی که به یاری شما آمده اند، باید از موانع مختلف عبور کرده و در عین حال، از تیم خود نیز محافظت نمایید.

دانلود نسخه آی او اس بازی Badland 2

spacejetSpace Jet

(اندروید – iOS) سبک فضایی/شوتر

در بازی Space Jet شما وارد یک جنگ فضایی تمام عیار به صورت آنلاین خواهید شد که بایستی در کنار دوستان خود یک تیم قدرتمند تشکیل داده و به نبرد با سایر تیم‌ها از سراسر جهان بپردازید.
Space Jet دارای 20 جت فضایی است که هرکدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. با انجام امور روزانه و نبرد قادر خواهید بود تا با کسب امتیازات سطح یا Level خود را بالاتر برده و در این بازی مهیج پیشرفت نمایید.

دانلود نسخه اندروید بازی Space Jet

دانلود نسخه آی او اس بازی Space Jet

metro 2033Metro 2033

(iOS) سبک استراتژی

مترو 2033 نسخه‌ی iOS و کاملاً متفاوت این بازی نسبت به نسخه‌ی پلتفرم پی‌سی آن است که در هفته گذشته برای این پلتفرم عرضه گردید.
به جرات می‌توان گفت که مترو 2033 یکی از سخت ترین و گرافیکی ترین بازی‌های استراتژی است که تا به امروز برای پلتفرم iOS عرضه گردیده است.
این بازی Open-World برگرفته از کتاب Dmitry Glukhovsky (یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های دنیا) می‌باشد.
داستان بازی در ارتباط با جنگ‌های هسته ای بین ملت‌های مختلف است که در اثر آن کره زمین با کاهش چشمگیر جمعیت مواجه شده است. در حالی که بشریت در حال انقراض است، شما باید از قدرت تفکر و دیپلماسی خود برای ایجاد یک سلح پایدار با همسایگانتان استفاده کرده تا در جنگ با دشمنان پیروز از میدان خارج شوید. نقطه قابل توجه این بازی، عدم هجوم توسط شما و تنها دفاع به وسیله تیم شما می‌باشد.

دانلود نسخه آی او اس بازی Metro 2033

Traffic RiderTraffic Rider

(iOS) سبک مسابقه‌ای

بدون شک تا به حال بازی‌های سبک عبور از ترافیک را برای یک بار هم که شده تجربه کرده اید. این بازی کمی متفاوت‌تر از سایر بازی‌های در سبک خودش خواهد بود.
شما باید سوار بر موتور خود شده و به دل ترافیک بروید. از جاده‌های سرد و برفی یا گرم و آفتابی عبور کرده و به انجام 40 ماموریت مختلفی که به شما به عنوان یک راننده تمام عیار سپرده شده است را پشت سر بگذارید. پس از پشت سر گذاشتن مراحل، دستمزد دریافت خواهید کرد تا بتوانید موتور خود را تقویت کرده و یا در بین 20 موتور منحصر به فرد، وسیله مورد نظرتان را خرید نمایید.

دانلود نسخه آی او اس بازی Metro 2033

Peter Moorhead's MurderPeter Moorhead’s Murder

(اندروید – iOS) سبک ماجراجویی

این بازی یک داستان کوتاه است که احساس و منطق شما را به چالش می‌کشد. قتل‌های مختلفی رخ داده اند. اما یکی از آنها از سایرین متفاوت است که وظیفه بررسی آن بر عهده شما خواهد بود. شما باید تلاش کرده تا با استفاده از هوش و منطق خود ماجرا را حل کرده و مجرمین را به دام بی‌اندازید. گیم پلی فوق العاده زیبا به همراه وجود انیمیشن‌های مختلفی که درون بازی وجود دارند، به جذابیت هرچه بیشتر آن کمک خواهد کرد.

دانلود نسخه اندروید بازی Murder

دانلود نسخه آی او اس بازی  Murder

Blown AwayBlown Away

(اندروید – iOS) سبک پلتفرمر

از بد روزگار، شخصیت اصلی داستان به نام هندریک، منزل و تمامی دارایی‌های خود را از دست داده است. باید به حوالی منزل وی رفته و تلاش کنید تا وسایل او را پیدا کنید.

دانلود نسخه اندروید بازی Blown Away

دانلود نسخه آی او اس بازی Blown Away

Mechanic EscapeMechanic Escape

(اندروید – iOS) سبک پلتفرمر

این بازی دارای داستان جالبی می‌باشد. شخصیت اصلی داستان یک تلوزیون به نام Mechanic است که به دنبال دوست گمشده خود می‌گردد که در این راه پرماجرا حوادث و اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کند.
این بازی دارای 80 مرحله مختلف می‌باشد که در کنار گرافیک دو بعدی جذاب آن، گیم پلی عالی را به کاربران اهدا می‌نماید.

دانلود نسخه اندروید بازی Mechanic Escape

دانلود نسخه آی او اس بازی Mechanic Escape

Flight Unlimited 2K16Flight Unlimited 2K16

(iOS) شبیه ساز

Flight Unlimited 2K16 نام یک بازی شبیه ساز پرواز فوق العاده عالی از کمپانی معروف 2K است. شما در این شبیه ساز پرواز بر فراز آسمان‌های ایالات متحده با انواع حالت‌های هوایی مانند برف و باران را تجربه خواهید نمود. به عقیده سازندگان این بازی، دیتیلز و جزئیات از اهمیت بالایی برای آن‌ها برخوردار بوده است. این اهمیت به قدری است که اگر ساکن شهر‌هایی که از روی آنها پرواز می‌کنید باشید، منزل خود را به راحتی خواهید دید.

دانلود نسخه آی او اس بازی Flight Unlimited 2K16

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد