Clash Royale؛ شاهکاری دیگر از کمپانی بازی‌سازی سوپرسل

Clash royale

تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و سطح آن حتی با روز گذشته خود نیز متفاوت خواهد بود. دنیای بازی‌ها نیز از این رویه پیروی می‌کند و همواره پیشرفت در شریان بازی‌های کامپیوتری جریان دارد.

در هفته گذشته کمپانی سوپرسل (سازنده بازی محبوب کلش آو کلنز) از بازی جدید خود با نام Clash Royale رونمایی کرد. بازی کلش رویال یک بازی استراتژِ/ کارتی چندنفره است. شما می بایست سرباز‌های خود را که کارت‌ها می‌باشند برگزیده و به جنگ با حریفان بروید.

در این بازی علاوه بر شخصیت‌های نام آشنای کلش آو کلنز، شخصیت‌های جدیدی مانند شاهزاده، شوالیه و مینی دراگون‌ها نیز وجود دارند که شما می‌توانید با آنها به جنگ بروید. یکی از قابلیت‌های خوبی که این بازی همانند بازی معروف سوپرسل دارد، قابلیت ساخت کلن است. به وسیله کلن شما قادر خواهید بود تا با دوستان خود یک تیم تشکیل داده و حتی کارت‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. بدون شک می‌توان حدس زد که Clash Royale یکی از بازی‌های موفق ارائه شده توسط کمپانی سوپرسل خواهد بود.

با افراد مختلف در سراسر دنیا به صورت ریل تایم بجنگید و غنیمت به دست آورید، با جمع آوری کارت قدرت نیرو‌های خود را ارتقاع دهید. بهترین راه را برای پیشرفت انتخاب کنید. دوستان خود را به یک نبرد دو نفره دعوت کنید و…

تمامی اینها در یک بازی بسیار زیبا به نام کلش رویال ( نبرد پادشاهان) جمع شده اند تا ساعاتی سراسر هیجان و لذت را برای شما به ارمغان آورند. هرچند در این بین بسیاری معتقد هستند که کلش رویال، نسخه دوم بازی کلش آو کلنز می‌باشد اما طبق مصاحبه‌های متعددی تیم سازنده این بازی عنوان کرده است که کلش رویال یک بازی کاملاً مستقل از کلش آو کلنز خواهد بود.

بازی Clash Royale به زودی بر روی پلتفرم iOS عرضه رسمی خواهد و هنوز تصمیمی از سوی سوپرسل جهت ارائه نسخه اندرویدی این بازی گرفته نشده است.

 

Amirabbas

این برنامه توی اپ ستور نیست