بهترین بازی های جدید اندروید و آیفون در هفته گذشته (دانلود کنید)

هر روز و هر هفته بازی های جدیدی در فروشگاه اپلیکیشن پلتفرم های پرطرفدار اندروید و آی او اس قرار می‌گیرد. شاید کار سختی باشد که بخواهید زمان زیادی را صرف پیدا کردن بازی هایی کنید که ارزش دانلود و نصب کردن را داشته باشند. به همین خاطر ما طبق روال گذشته قصد داریم به معرفی بهترین بازی های جدید اندروید و آی او اس  که طی هفته گذشته منتشر شده‌اند بپردازیم.

در انتخاب این بازی ها سعی شده تا سلیقه دخیل نباشد و بدون در نظر گرفته شدن ژانر، تنها بر اساس کیفیت ساخت و سرگرم کننده بودن آن‌ها انتخاب شوند. با دیجی رو همراه باشید.

Break Liner

ژانر: Casual

دانلود اندروید | آی او اس

break-h1یک تجربه متفاوت به نام Break Liner که بازی بسیار زیبایی بوده و می‌خواهد رفلکس شما را بسنجد. در این بازی شما باید با یک لنگر متصل شده به طناب شیشه‌های زرد رنگ را بشکنید. هر شیشه‌ای را که بشکنید یک امتیاز خواهید گرفت و البته سرعت حرکت نیز با افزایش روبه رو می‌شود. اگر به اشتباه شیشه‌های مشکی را بشکنید سرعت کم خواهد شد اما سعی کنید هیچگاه به شیشه‌های قرمز برخورد نکنید؛ چرا که پس از لمس آن‌ها بازنده خواهید بود. این بازی نیازمند آن است به خوبی و با فکر به جلو حرکت کرده و سرعت عمل خود را نیز بهبود ببخشید. موسیقی متن زیبا و گیم پلی اعتیاد آور این بازی ارزش حداقل یک نگاه را خواهد داشت.

___________________

Critical Ops

ژانر: First-person Shooter

دانلود اندروید | آی او اس

critical-opsCritical Ops یک بازی جذاب جدید است که در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را پشت سر می‌گذارد، اما با این حال همچنان قدرتمند ظاهر شده است. این یک بازی با گام برداری سریع است که رفلکس و مهارت های تاکتیکی شما را خواهد سنجید. تجربه هیجان انگیز مبارزه به عنوان یک ضد تروریست را با شرورین همراه عملیات های خطرناک با این بازی به دست خواهید آورد.

___________________

Spingun

ژانر: Arcade shooter

دانلود اندروید | آی او اس

spingunاسپین گان یک بازی دو دکمه‌ای تیراندازی آرکید است که شما در کل بازی شما دو دکمه و یک فضاپیما را در اختیار خواهید داشت. جالوت قصد دارد به سیاره شما حمله‌ور شود و شما نیز باید قهرمانانه در پشت فضاپیمای خود نشسته و از خانواده خود قهرمانانه دفاع کنید.

برای زنده ماندن سریع باشید و تیراندازی کنید و اینجاست تفاوت بین بازیکنان که چگونه می‌توانند از پس این دو وظیفه برآیند. با یک دکمه پرواز کرده و فضاپیما را هدایت کرده و با فشار دادن هم زمان دو دکمه، توسط اسلحه قدرتمند خود شلیک کنید.

___________________

Planets vs Zombies Heroes

ژانر: Tower defence

دانلود اندروید | آی او اس

pvz-heroes-800x420در تازه‌ترین قسمت از سری بازی های پرطرفدار Planets vs Zombies، شما باید قهرمانان را به دور هم جمع کرده و با قدرت باورنکردنی آن‌ها، یک تیم را برای نبرد نهایی مهیا کنید. در محیط های بازی به گشت و گذار بپردازید تا کاراکترهای جدید را پیدا کنید و در ادامه مسیر با خود همراه کنید. لازم به ذکر است که این برای نخستین بار خواهد بود که شما می‌توانید بر روی موبایل خود به عنوان یک گیاه و یا زامبی بازی کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar