برترین تبلت های سال 2015 از نگاه دیجی رو

در جایی که سال 2015 رو به اتمام است زمان این رسیده که بهترین گجت‌های سال را انتخاب کنیم، حال در این مطلب قصد داریم به برترین تبلت‌های بازار اشاره‌ای داشته باشیم؛ دو تبلت از دو خانواده متفاوت با فلسفه‌ی طراحی و ساخت متفاوت، که همگان به خوب بودنشان ایمان دارند!

بهترین تبلت سال 2015: ساخته شده از فلز منیزیم با دوام به همراه یک پایه نگه دارنده خلاقانه. صفحه نمایش آن جز بهترین هاست: بزرگ، زیبا و با کیفیت. قدرت خود را از یک پردازنده‌ی جدید اینتل می‌گیرد و یکی از بهترین سیستم عامل ها را با خود به همراه دارد. لوازم جانبی آن: یک قلم فوق حساس و صفحه کلید سبک وزن با چند کاربرد مختلف. شاید تا اینجا حدس زده باشید منظورمان کدام تبلت است. بله سرفیس پرو 4 مایکروسافت!

مایکروسافت سرفیس پرو 4

بهترین تبلت سال را می‌توان سرفیس پرو 4 دانست. شاید تبلت‌های بسیاری در سال 2015 معرفی شده باشند که ویژگی های بسیار خوبی دارند اما این مایکروسافت بوده که بهترین‌ها را در یک سرفیس پرو گرد آورده و به کاربران تقدیم کرده است. بزرگتر، زیباتر و سبک‌تر و قوی‌تر از اجداد خود! و بهترین ویژگی سرفیس پرو 4: ویندوز 10.

حال سرفیس پرو 4 با قدرت خود می‌تواند سنگین ترین اپلیکیشن‌های تحت دسکتاپ را اجرا کند و ویژگی‌های جالب ویندوز 10 مانند کرتانا در این تبلت بسیار بهتر از دیگر دیوایس‌ها به چشم می‌آید. مایکروسافت می‌گوید سرفیس پرو 4 جایگزینی برای لپ تاپ ها خواهد بود و تعداد بسیاری از کاربران نیز به این موضوع اذعان داشته‌اند. شعاری که با سرفیس پرو اولیه توسط این کمپانی سر داده شد، اما در این نسل می توان آن را باور کرد!

دنبال کننده: آیپد پرو اپل

در سپتامبر گذشته، بعد از مدت‌ها انتشار شایعه‌های مختلف، بالاخره اپل از تبلتی بزرگ پرده برداشت و نام آیپد پرو را روی آن نهاد. در حقیقت آیپد پرو تبلت بدی نیست اما نمی توان آن را عالی دانست. طراحی آن ریشه در طراحی آیپد های دیگر دارد و قدرت آن نیز هنوز در سطح اجرای اپلیکیشن های موبایل است. آیپد پرو را می توان بزرگ تر شده و قدرتمند تر از آیپد ایر دانست، همان طراحی، همان سیستم عامل با کمی فلسفه متفاوت! اگر نخواهیم خودمان را گول بزنیم آیپد پرو هرگز نمی‌تواند در حد سرفیس پرو 4 عمل کند اما می تواند در بسیاری از کارها نقش آن را ایفا کند. اپل با اکوسیستم غنی آی او اس و توسعه دهندگان خود، اپلیکیشن‌های بسیاری مخصوص آیپد پرو آماده کرده است که از نظر کارایی دست کمی از اپلیکیشن های دسکتاپ ندارند و می توانند جواب گوی نیاز بسیاری از کاربران باشند. لوازم جانبی آن مانند سرفیس، یک قلم و صفحه کلید بوده که با استفاده از آنها می توان کارهای بسیاری انجام داد. آپید پرو قیمتی در حدود سرفیس پرو دارد و جز گران قیمت ها محسوب می شود اما وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام خواهد داد.

مطالب مرتبط
2 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
nafas
4 سال قبل

سایتتون عالیه.!!!!!!!!!
“خداقوت”