BitTorrent اپلیکیشن Shoot را برای انتقال عکس و فیلم عرضه کرد

کمپانی BitTorrent که در زمینه فایل های تورنت فعالیت می کند، اپلیکیشنی برای انتقال تصاویر ساخته است که این کار را برای کاربران بسیار راحت تر از قبل می کند. این نرم افزار که Shoot نام دارد برای هر سه پلتفرم اصلی گوشی های هوشمند یعنی iOS، Android و Windows Phone ارائه شده است. در ادامه مطلب با دیجی رو همراه باشید.

با اینکه این نرم افزار برای به اشتراک گذاری تصاویر طراحی شده است با این حال ویژگی های مختلفی نیز برای حفظ حریم خصوصی کاربر دارد. اپلیکیشن Shoot از تکنولوژی Sync P2P استفاده می کند که یک فناوری اختصاصی BitTorrent بوده و مانع از ارسال فایل ها به سرور هایی می شود که احتمال هک شدن بالایی دارند. همچنین در این نرم افزار برای هر فایل جدیدی که کاربر برای ارسال انتخاب می کند یک کد QR تولید می شود و تنها کاری که گیرنده فایل باید انجام دهد این است که با لمس گزینه “receive” در برنامه Shoot اقدام به اسکن کد QR تولید شده در گوشی شخص فرستنده نماید و آن فایل را به سرعت دریافت کند.

bittorrent_shoot_02این اپلیکیشن در حال حاظر تنها امکان ارسال تصاویر و ویدیو ها را دارا می باشد. کاربر برای تست این سرویس می تواند تا سه فایل را به صورت رایگان ارسال کند ولی از فایل سوم به بعد باید برای ارسال هر فایل مبلغ 1.99 دلار هزینه کند. البته دریافت کنندگان فایل ها هیچ هزینه ای پرداخت نخواهند کرد.

این برنامه امکان به اشتراک گذاری آسان لحظات ثبت شده در قالب عکس و فیلم را با دوستان فراهم می کند. با ارائه این اپلیکیشن بر روی پلتفرم های همراه مختلف تقریبا می توان مطمئن بود که همه کاربران به این برنامه دسترسی خواهند داشت.

bittorrent_shoot_03نماینده BitTorrent درباره تصمیم این شرکت برای دریافت هزینه در مقابل خدمات این برنامه را این گونه توضیح می دهد:

“همانند BitTorrent Sync، ما در اپلیکیشن Shoot نیز هیچ درآمد زایی غیر مستقیمی نخواهیم داشت و شما هیچ تبلیغاتی در آن مشاهده نخواهید کرد. به اشتراک گذاری فایل ها در این برنامه کاملا خصوصی خواهد بود و ما قصد جمع آوری اطلاعات کاربران را نداریم. ما بسیار مشتاق هستیم تا بازخورد کاربران را به هزینه تعیین شده مشاهده کنیم و امیدواریم که استفاده کنندگان، این مقدار ارزش را برای برنامه ما قائل باشند.”

کاربران در این برنامه مبلغ اندکی را برای حفظ حریم خصوصی خود پرداخت خواهند کرد و BitTorrent معتقد است که اپلیکیشن Shoot یک برنامه ماندگار خواهد بود.

منبع: valuewalk.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2Ntseoy

تبلیغات

نظرات بسته شده است.