استفان الوپ دوباره مایکروسافت را ترک می کند

استفان الوپ یکی از افراد سرشناس و با سابقه در شرکت مایکروسافت می باشد. اما با این حال یکی از مدیران بدنامی است که خیلی از کاربران او را مقصر شکست شرکت نوکیا می دانند.سپتامبر سال 2010 بود که استفان الوپ مایکروسافت را ترک کرد و در کمپانی نوکیا سمت مدیر عاملی را به دست گرفت.اما چند سال بعد مایکروسافت تصمیم به خرید نوکیا گرفت و با قطعی شدن این خرید در آپریل سال 2014 الوپ دوباره به مایکروسافت بازگشت.

اما برای بار دوم زمان برای حضور استفان الوپ در ردموند به سر آمده است و امروز صبح مایکروسافت از تغییراتی در قسمت تیم ارشد خود خبر داد، که این موضع به این معنی است که بخش دیوایس های مایکروسافت  به سمت یکی شدن حرکت می کند و الوپ، کریل تاتارینو و اریک مایکروسافت را ترک خواهند کرد.

به این ترتیب تری مایسون به عنوان فرد اصلی در گروه دیوایس های ویندوزی قرار خواهد گرفت.استفان الوپ و باقی مدیران اجرایی پس از یک دوره  انتقال ردموند را ترک خواهند کرد.جالب است بدانید مدیر عامل سابق نوکیا(استفان الوپ) در دوره انتخاب مدیر عامل مایکروسافت یکی از افرادی بود که در لیست چهره های متتخب دیده میشد اما در آن دوره ، توسط ساتیا نادلا از گردونه رقابت خارج شد و سکان مایکروسافت به دست نادلا افتاد.حالا الوپ نه تنها نتوانست سمت مدیر عاملی مایکروسافت را به دست آورد بلکه بایدبه طور کل ردموند را نیز ترک کند.

منبع:phonearena

 

نظرات بسته شده است.