دستیار هوشمند بیکسبی در یخچال‌های سامسونگ نیز به کار گرفته شد!

در زمان معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، دستیار هوشمند جدید سامسونگ به نام بیکسبی نیز معرفی شد. البته از همان زمان هم مشخص بود که سامسونگ این دستیار هوشمند را فقط برای گوشی‌های هوشمند معرفی نکرده و در سایر محصولات خود نیز از آن‌ استفاده خواهد کرد. پس از معرفی دستیار هوشمند بیکسبی در پرچمداران سامسونگ، نوبت به استفاده از آن در یخچال‌های این کمپانی رسیده است.

دیروز، غول فناوری کره جنوبی اعلام کرد که یخچال‌های سری Family Hub 2.0 سامسونگ از این پس با دستیار هومشند بیکسبی عرضه خواهند شد. یخچال‌های این سری که پیش از این عرضه شده بودند، این قبلیت را با یک آپدیت نرم‌افزاری دریافت می‌کنند.

شاید برای شما این سوال پیش آید که دستیار هوشمند چه کاری در یخچال می‌تواند انجام دهد؟! خوشبختانه سامسونگ پاسخ این سوال را داده :

وجود بیکسبی در یخچال شما یعنی شما می‌توانید از طریق آن طریقه پخت یک غذا را جستجو کنید، اطلاعات هوا را ببینید، و همچنین به رادیو گوش کرده یا موسیقی پخش کنید. تمامی این کارها تنها با دستورات صوتی شما انجام می‌شود.

این حرکت اولین گام در هوشمندسازی لوازم خانگی سامسونگ با دستیار هوشمند بیکسبی است و قطعا در آینده موارد دیگری به آن اضافه می‌شود. با این حال بیکسبی برای رقابت با سایر دستیارهای هوشمند مانند الکسا آمازون، دستیار گوگل و بخش‌های اینترنت اشیا، راه درازی را در پیش دارد و نیاز به نوآوری و ویژگی‌های بیشتری دارد.

همچنین سامسونگ درباره عملکرد بیکسبی گفت:

دستیار هوشمند بیکسبی می‌تواند دانش خود را از طریق دستورات کاربر، افزایش دهد! بیکسبی در یخچال‌های سری Family Hub 2.0 ویژگی‌هایی را فراهم می‌کند که کسی تاکنون آن‌ها را ندیده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها