بلک بری رُم در بنچمارک Geekbench قرار گرفت

بلک بری رُم در بنچمارک Geekbench قرار گرفت

همانطور که پیش از این مشخص شده بود، بلک بری بر روی 2 گوشی اندرویدی جدید کار می‌کند که با نام‌های  احتمالی بلک بری رُم و بلک بری هامبورگ (نئون) عرضه خواهند شد.

در همین رابطه امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بلک بری هامبورگ تأییدیه FCC را دریافت کرده است و اسنادی که در FCC منتشر شدند نشان می‌دادند محصول جدید بلک بری توسط TCL (کمپانی سازنده آلکاتل) ساخته شده است. این خبر مهر تاییدی بر شایعات قبلی است که نشان می‌داد بلک بری هامبورگ در واقع همان آلکاتل آیدول 4 است که با نام و لوگوی تجاری جدید عرضه می‌شود. انتظار می‌رود بلک بری هامبورگ قیمتی معادل 270 دلار داشته باشد و به زودی در آمریکا عرضه شود.

Romeاما امروز خبر دیگری نیز پیرامون محصولات بلک بری منتشر شد و گوشی جدیدی با شماره مدل STV1003 در بنچمارک Geekbench قرار گرفت که احتمالاً به بلک بری رُم تعلق دارد. برخلاف هامبورگ، به نظر می‌رسد مدل رم یک پرچمدار جدید برای بلک بری به شمار می‌رود که از کیبورد فیزیکی QWERTY نیز برخوردار است. شماره مدل این محصول در بنچمارک، STV1003 ثبت شده است و پیش از این نیز بلک بری Priv با شماره STV1001 و بلک بری هامبورگ با شماره STV1001 در این بنچمارک لیست شده بودند.

تست Geekbench این گوشی نشان می‌دهد که بلک بری رُم از پردازنده 6 هسته‌ای قدرت می‌گیرد، 3 گیگابایت رم دارد و اندروید 6.0.1 بر روی آن نصب شده است.

انتظار می‌رود بلک بری هفته آینده از مسیر پیش روی گوشی‌های هوشمند خود رونمایی کند، بنابراین در آن زمان می‌توانیم بیشتر با گوشی‌های آینده این کمپانی آشنا شویم.