فلای تودی

با هدفون های جدید بوز در شلوغی بشنوید

هدفون های جدید بوز (BOSE) ارتباط شما با جهان را هنگام گوش دادن به موسیقی مورد علاقه تان قطع نخواهد کرد، در عوض به شما توانایی تمرکز بر روی صداهایی خاص، مانند صدای کسی که با او پشت تلفن صحبت می کنید، را خواهد داد و سر و صداهای محیط را حذف خواهد کرد. این سازنده لوازم صوتی، به تازگی وبسایتی را برای هدفون های جدید خود یا آنچه که بوز Hearphone می نامد، راه اندازی کرده است. یک جفت میکروفون سویی به شما این امکان را می دهد که صداهای جهان واقعی را بکاهید یا تقویت کنید. به عنوان مثال، تصور کنید که در یک رستوران نشسته اید و گروه موسیقی در حال اجرای موسیقی زنده برای شماست. با استفاده از قابلیت های Hearphone شما می توانید در عین لذت بردن از موسیقی، صدای مخاطب خود در حین مکالمه را نیز بشنوید.

این Hearphone ها شبیه مدل QuietControl 30 بوز با قابلیت های Here One شرکت داپلر لبز هستند. هدفون های Here One سر و صداهای محیطی را با استفاده از تکنولوژی گوش دادن فعال شرکت داپلر لبز حذف می کنند و با قیمت 299 دلار در دومین ماه سال آتی میلادی قابل خریداری خواهند بود.

متاسفانه از برچسب قیمت هدفون جدید بوز و تاریخ عرضه آن به بازار خبری در دست نیست. این شرکت ماه گذشته دفترچه راهنمای آن را در FCC به ثبت رسانده و اپلیکیشن مخصوص Hearphone را ماه گذشته برای سیستم عامل iOS منتشر کرده است. اینطور که به نظر می رسد، قبل از انتشار خبر رسمی تاریخ عرضه و قیمت این محصول، فرصت کافی برای مطالعه نحوه کار آن خواهیم داشت.

منبع engadget
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها