اولین فروشگاه اپل در محله بروکلین افتتاح می‌شود

اولین فروشگاه اپل در بروکلین

هنگامی‌که تیم Dodgers در سال 1959 از بروکلین به لوس‌آنجلس پرزرق‌وبرق منتقل شد، تقریباً نیم‌قرن طول کشید تا دوباره یک تیم ورزشی حرفه‌ای دوباره به این شهر برگردد. در سال 2010 میلادی نیز تیم بسکتبال New Jeresey Nets و تیم هاکی بر روی یخ  New York Islander به Barclay  منتقل شدند.  به خاطر این اتفاقات این شهر به‌اندازه منهتن مهم نیست. ولی در این هفته اتفاقی می‌افتد که به اهمیت این شهر اضافه می‌کند. اولین فروشگاه اپل قرار است در بروکلین افتتاح شود.

در شنبه پیش رو و در تاریخ 30 جولای (9 شهریور)، اپل به دنبال افتتاح یک فروشگاه در این منطقه است. فروشگاه جدید در گوشه‌ای از شمال خیابان سوم و در بخش ویلیامز بروکلین است. زمان افتتاح در ساعت 10 به‌وقت آمریکا مشخص‌شده است. اپل پنجره‌های این فروشگاه را با نواری نارنجی‌رنگ پوشش داده است تا حس و حال رمزگونه‌ی  آن را افزایش دهد. همچنین یک آرم فلزی اپل از این فروشگاه آویزان است. این فروشگاه ارتفاع زیادی دارد و مشخص نیست که آیا هردو طبقه به فروشگاه اختصاص خواهد یافت؟

این فروشگاه اولین فروشگاه در بروکلین و نهمین در نیویورک سیتی به حساب می‌آید. 6 فروشگاه دیگر در منهتن، یکی دیگر نیز در Staten Island و Queens است. شما می‌توانید تصاویری از بیرون این فروشگاه خوش‌ساخت را که اولین فروشگاه در بروکلین است تماشا کنید.