کیس Bumpies تقریباً بدون هیچ چیز از آیفون 6 شما محافظت می‌کند

از زمان ظهور آیفون، همیشه بحث‌هایی در مورد استفاده یا عدم استفاده از کیس‌های این دستگاه مطرح بوده است. چه خوب می‌شد روشی وجود داشته باشد که علاوه بر حفظ زیبایی دستگاه، از گوشی نیز محافظت کرد! خوب، چنین چیزی ممکن شده است.در ادامه با ما همراه باشید

Bumpies
Bumpies

محافظ گوشه‌ای مینیمال Bumpies را در حقیقت نمی توان کیس در نظر گرفت. این وسیله در واقع چهار تکه‌ی کوچک مقاوم در برابر شوک است که در گوشه‌های آیفون 6  قرار می‌گیرد.

Bumpies از مواد سخت، فشرده و مقاوم ساخته شده است. این قطعات مانند یک بامپر ضد شوکِ بدون بخش‌های اضافی عمل می‌کند. بخش‌های کوچک گوشه‌ها تا فاصله‌ی حدود ۱.۲۵ میلی متری لبه‌های آیفون گسترده می‌شود، بنابراین همه‌ی جهت های گوشی در مقابل افتادن محافظت می‌شوند.

این تکه‌های کوچک با استفاده از نوار مدل 3M به گوشه‌های آیفون شما می‌چسبد و به علت قابلیت چسبندگی دیگر به آسانی قابل جداسازی نخواهند بود. همچنین تکه ها آن قدر کوچک هستند که به خوبی با هر وسیله‌ی جانبی دیگری مانند بند، اتصال داشبورد و دیگر محافظ‌های صفحه کار می‌کنند. این تکه ها به صورتی طراحی شده‌اند تا هنگامی که آن را از جیب یا کیف خود خارج می‌کنید گیر نکنند.

Bumpies در رنگ‌های مختلفی به بازار می‌آید. می‌توانید آن را به قیمت ۲۵ دلار از آمازون خریداری کنید. نسخه‌ای هم برای آیفون 6 پلاس به همین قیمت وجود دارد.

iDownloadblog

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید

نظرات بسته شده است.