آی پینز

آنلاین بلیط هواپیما بخرید و پولدار شوید

هرکجا که هستید، چه در محل کارتان مشغول کارهای روزمره‌اید و چه در خانه تنها یا در کنار خانواده در حال استراحت، تصور کنید که چند روز پیش بی‌برنامه بلیط هواپیما یی خریده‌اید و حالا در یک جنگل بکر هستید و دارید در میان همهمه‌ی آواز پرنده‌های جورواجور بین درختان بلند گوناگون و عطر علف‌های تازه و خاک باران‌خورده، قدم برمی‌دارید. یا تصور کنید که روی ماسه‌های ساحلی زیبا، مثل ساحل دبی دراز کشیده‌اید، چشم‌ها را بسته‌اید و به صدای خوردن موج‌ها به سنگ‌های ساحل گوش می‌دهید. یا این‌که در شهری ناآشنا مثل استانبول هستید، میان مردمانی ناآشنا که تک‌تک‌شان شما را که می‌بینند به‌ روی‌تان لبخند می‌زنند، و در پیاده‌روهای ناآشنا از میان خانه‌های ناآشنای زیبا می‌گذرید و دوروبرتان رنگ‌ها و تصاویر غریب زیبا می‌بینید. یا این‌که به مشهد رفته‌اید و حالا در حال زیارت هستید یا در بالکن هتل درویشی مشهد نشسته‌اید و منظره‌ی گنبد زیبای حرم را تماشا می‌کند. و یا هر جای دیگری را که دوست دارید به آن سفر کنید تصور کنید، و ببینید که همین تصور کردن سفر به جایی جدید هم حال‌تان را بهتر می‌کند و ذهن‌تان را به تکاپو می‌اندازد.

بلیط هواپیماشما هم حتماً خستگی ذهنی را در زندگی‌تان تجربه کرده‌اید، ولی شاید ندانید که محققان پی برده‌اند که بیرون رفتن از محیط معمول زندگی، به‌ویژه به جایی در طبیعت و جایی ناآشنا، بلافاصله این خستگی ذهنی را رفع می‌کند. حتی ثابت شده است که نگاه کردن به تصویری از طبیعت یا یک شهر ناآشنا می‌تواند خستگی ذهنی را کاهش بدهد و ذهن شما را دوباره به کار بیاندازد. سفر مزایای دیگری هم دارد که می‌توانند به موفقیت شما در زندگی حرفه‌ای و شخصی‌تان کمک کنند. تحقیقات ثابت کرده است که اقامت در جنگل یا هر طبیعت دیگری خارج از شهر محل اقامت‌تان و در هوای آزاد سطح کورتیزول خون شما را، که بالا بودن آن نشانه‌ی افسردگی است، کاهش می‌دهد. سفر، به‌خصوص به دل طبیعت و جاهایی که برای‌تان ناشناخته هستند، تمرکز شما را بالا می‌برد و قوه‌ی تفکر و خلاقیت‌تان را هم افزایش می‌دهد و اثرات سفر معمولاً تا هفته‌ها بعد از بازگشت از سفر در شما باقی می‌مانند.

سفرها مزایای زیادی دارد، و تحقیقات مختلف نشان داده‌اند کسانی که به سفر می‌روند در محیط‌های کار عملکرد بهتری دارند و در کسب‌وکارشان خلاقیت بیشتری به کار می‌بندند. اما شاید شما هم مثل خیلی‌ها با این‌که مزایای سفر کردن را می‌دانید و پیش از این خودتان آن‌ها را تجربه کرده‌اید، بگویید هزینه‌ی خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل‌ و وقتی که برای برنامه‌ریزی سفر و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و در کل سفر رفتن لازم است به سودی که بعدها عایدتان خواهد شد نمی‌ارزد. ولی اگر خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برای‌تان هزینه‌ی مالی و زمانی زیادی نداشته باشد چه؟

در گذشته هروقت می‌خواستید به جایی سفر کنید باید به یکی از آژانس‌های مسافرتی می‌رفتید و در آن‌جا به کمک مشاوران آن آژانس که به اطلاعات پروازها و هتل‌ها و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل دسترسی داشتند بلیط هواپیما می‌خریدید و رزرو هتل انجام می‌دادید. رفت‌وآمد در شهر، یافتن آژانس مسافرتی‌ای که با بودجه‌ و سلیقه‌ی شما در خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل بهترین گزینه‌ها را در اختیار داشته باشد، خرید نقدی بلیط هواپیما و رزرو هتل که مراجعه به بانک را لازم داشت؛ همه‌ی این‌ها هزینه‌ی زمانی و مالی برای شما داشت. از طرف دیگر هم این که به همه‌ی گزینه‌ها در خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل دسترسی نداشتید امکان مقایسه‌ی درست قیمت بلیط هواپیما و هتل‌ها و پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما یا هتل ارزان را از شما می‌گرفت، و باید هزینه‌ی بالاتری برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل می‌پرداختید.

این بود که خلق تصاویر لذت‌بخشی مثل تصویر گشت‌وگذار در جنگل‌های بکر، یا تماشای گنبد امام رضا، یا چرخیدن در خیابان‌های استانبول و لمیدن روی ماسه‌های سواحل دبی، همه به این بستگی داشت که آژانسی که انتخاب می‌کردید بتواند مثلاً بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد، بهترین قیمت رزرو هتل مشهد، هتل کیش یا تور مشهد را برای شما پیدا کند و علاوه‌براین که امکان رزرو هتل‌های مشهوری مثل هتل درویشی، هتل هما 2 مشهد، و هتل الماس مشهد را دارد بتواند برای‌تان هتل ارزان مشهد یا هتل آپارتمان مشهد هم پیدا کند. اما این مقدار تنوع در گزینه‌های سفر در توان این آژانس‌های مسافرتی نیست. و تازه وقتی پای سفر خارجی و خرید بلیط هواپیما خارجی، و یافتن مثلاً بلیط استانبول، بلیط دبی، بلیط مسکو. یا بلیط پاریس به میان می‌آمد، کار از این هم سخت‌تر می‌شد و گزینه‌ها محدودتر.

اما امروزه شرکت‌هایی مثل شرکت زورق، که امکان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به‌صورت آنلاین را در اختیار شما می‌گذارند، به شما کمک می‌کنند که در وقت و پول‌تان صرفه‌جویی کنید. با امکاناتی مثل وب‌سایت زورق، و اپلیکیشن موبایل زورق که هم در گوشی‌های اندروید و هم گوشی‌های اَپل به‌رایگان می‌توانید آن را دانلود کنید، دیگر نیازی به آژانس‌های مسافرتی نخواهید داشت و می‌توانید از همان پشت میز کارتان یا از خانه کل کار برنامه‌ریزی سفر تا خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را انجام دهید. همچنین از آن‌جا که در وب‌سایت زورق و اپلیکیشن زورق به اطلاعات مربوط به قیمت بلیط هواپیما در 1000 شرکت هواپیمایی جهان و قیمت رزرو اتاق در بیش از 400 هزار هتل در سراسر جهان دسترسی دارید، می‌توانید به‌راحتی بهترین قیمت بلیط هواپیما و هتل را پیدا کنید و در هزینه‌ی سفرتان صرفه‌جویی کنید.

زورق همچنین با استفاده از کانال تلگرام و صفحه‌هایش در شبکه‌های اجتماعی شما را از تخفیف‌های ویژه و قیمت بلیط هواپیما چارتر آشنا می‌کند و از طریق بلاگ زورق به شما می‌گوید که چه مقصدی را برای سفر انتخاب کنید، در مقصدی که انتخاب کردید به کجاها بروید، در کدام هتل‌ها بمانید، کجاها غذا بخورید، چه امکانات تفریحی را از دست ندهید، و کلی اطلاعات دیگر که پیش از سفر و در حین سفر به دردتان خواهند خورد. زورق در همه‌ی مسیر تصمیم‌گیری برای رفتن به سفر و اقدام به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، و حتی در مدت سفر با امکان خرید بلیط داخلی در کشورهای مختلف، همراه شما است و در هر مرحله با تضمین‌هایی مثل تضمین بهترین قیمت بلیط هواپیما، تضمین خرید قطعی بلیط هواپیما و بلیط هواپیما چارتر، تضمین رزرو قطعی هتل، تضمین امکان کنسلی آنلاین خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، تضمین حضور در لیست پرواز بلیط هواپیما چارتر، و پشتیبانی شبانه‌روزی، خیال شما را از هر جهت راحت می‌کند.

پس اگر می‌خواهید تحولی در کسب‌وکارتان ایجاد کنید و در مسیر پول درآوردن و ثروت‌مند شدن قرار بگیرید، اگر می‌خواهید از رکود فکری دربیایید و ایده‌های جدیدی برای راه انداختن کسب‌وکارهای تازه داشته باشید، اگر می‌خواهید با فکری آزادتر زندگی حرفه‌ای‌تان را ادامه بدهید و با آدم‌های جدید و فرصت‌های جدید کسب‌وکار و پول درآوردن آشنا بشوید، کافی است تصمیم به سفر بگیرید و باقی کارها را به زورق بسپارید. در کانال تلگرام یا اینستاگرام زورق عضو شوید و از پیشنهادها و تخفیف‌های ویژه باخبر شوید. زورق همه‌ی خدماتی که برای سفر نیاز دارید، از برنامه‌ریزی سفر و یافتن مقصد تا خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، را در اختیار شما می‌گذارد و برای همه‌ی شما با هر بودجه و سلیقه و وقتی پیشنهاد سفر دارد. شما فقط قرار است چمدان ببندید.

مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها