دوربین‌های عکاسی چاپ فوری کانن CLIQ و CLIQ پلاس معرفی شدند

شاید ایده عکس گرفتن و چاپ آن در همان لحظه برایتان جذاب باشد و به برندهای دوربینی مثل دوربین عکاسی چاپ فوری پولاروید و فوجی فیلم اینستکس فکر کنید. با این حال، خبر خوب برای طرفداران برند کانن این است که این شرکت می‌خواهد دوربین‌های عکاسی با قابلیت چاپ فوری عکس IVY CLIQ و CLIQ پلاس را روانه بازار کند.

برخلاف دوربین‌های عکاسی چاپ فوری عکس فوجی فیلم و پولاروید، دوربین عکاسی جدید کانن بسیار ظریف بوده و به راحتی در جیب جای می‌گیرد در حالی که دوربین‌های عکاسی چاپ فوری اینستکس و پولاروید کمی بزرگتر هستند. این دوربین‌ها شبیه دوربین‌های فشرده طراحی شده‌اند و عکس‌ها را با استفاده از کاغذ زینک (Zink) در اندازه‌های 2×2 و 3×2 اینچی چاپ می‌کنند.

از آنجایی که این زمینه دقیقا چیزی نیست که کانن به خاطر آن شناخته شده است، ورود کانن به بازار رقابت دوربین‌های عکاسی چاپ فوری کمی عجیب به نظر می‌آید، اما گویا این شرکت روی جذب جمعیت جوانتر تمرکز کرده است. به گفته کازوتو اوگاوا رئیس و مدیر عملیاتی شرکت کانن:

IVY گرچه اندازه کوچک و ظریفی دارد اما سال گذشته مورد استقبال زیاد متولدین 1982 تا 2004 و کسانی که به عکس گرفتن و چاپ فوری و ثبت آن خاطرات و لحظات علاقه دارند قرار گرفت.

دوربین CLIQ با قیمتی معادل 100 دلار و CLIQ پلاس با قیمت 160 دلار به فروش خواهد رسید و انتظار می‌رود که هردوی آن‌ها اواخر این ماه عرضه شوند. علاوه بر دوربین، باید کاغذ زینک را که برای چاپ عکس‌ها به کار می‌رود خریداری کنید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.