آی پینز

کنترل فرزندان در محیط اینترنت با کمک گجت Circle

شرکت Circle قصد دارد با همکاری کمپانی معروف دیزنی ، یک کیت کنترل کننده WiFi  مخصوص محافظت خانواده ها در فضای اینترنتی از کودکان خود را روانه بازار نماید.
در تاریخ ۴ نوامبر ، شرکت سرکل از گجت ۱۰۰ دلاری خود پرده برداری کرد که ادعا می کند والدین می توانند به وسیله آن و با اتصال به شبکه ی اینترنت خانگی ، نحوه استفاده کودکان خود از شبکه ی اینترنت را زیر نظر بگیرند.

در روزگاری که یکی از معضلات خانواده ها ، چگونگی مراقبت از فرزندان خود ، در محیط های اینترنتی است ، این گجت می تواند والدین را از نحوه استفاده فرزندش از فضای مجازی مطلع کند و نقش به سزایی در اصلاح رفتاری آن فرزند را داشته باشد. در این پست قرار است به معرفی دستگاهی بپردازیم که به وسیله آن والدین می توانند بر عملکرد اعضای خانواده در محیط های اینترنتی نظارت داشته باشند و علاوه بر آن ، به بخش عظیمی از اطلاعات و انیمیشن های  کمپانی معروف والت دیزنی دسترسی داشته باشند.

گجت Circle

این گجت ۳٫۲۵ اینچی مشترک سرکل و دیزنی ، به صورت بیسیم به شبکه خانگی شما متصل شده و به وصیله ی یک اپلیکیشن موبایل مدیریت می شود.
پس از نصب ، این گجت تمامی دستگاه های متصل به شبکه خانگی شما را شناسایی می کند.با استفاده از اپلیکیشن این گجت که مختص پلتفرم iOS می باشد ، می توانید برای هر عضو خانواده یک پروفایل مجزا ساخته و می توان برای هر کدام از آنها ، با توجه به سن و سال و سایر معیار های مورد نظر خود ، یک سری قوانین و محدودیت های مجزا را تنظیم و بر روی دستگاه آنها اعمال نمایید.

گجت Circle

همچنین شما می توانید برای اعضای خانواده محدودیت زمانی جهت استفاده از اینترنت در طول روز اتخاذ نمایید و دستگاه اتصال آنها به اینترنت را در پاسی از نیمه شب قطع نمایید.
سرکل هیچگاه به عنوان یک روتر تلقی نمی شود بلکه به وسیله یک کد نویسی پیشرفته ، روتر در هنگام مواجه شدن با وب سایت ها از سرکل اجازه می خواهد تا آن سایت را باز کند که اگر شما فیلترینگ را بر روی آن سایت اعمال کرده باشید ، روتر نیز اجازه دسترسی را به دستگاه مورد نظر جهت مشاهده آن سایت نخواهد داد.

علاوه بر این قابلیت ها ،  گجت سرکل با در اختیار گذاشتن هزاران انیمیشن ، وبلاگ ، ویدیو و بازی های سرگرم کننده  شرکت دیزنی به کاربرانش ، لحظاتی مفرح و شاد را برای کودکان شما رقم خواهد زد.

گجت Circle

“جلانی مموری ” بنیان گذار شرکت سرکل در ارتباط با استفاده از این محصول می گوید : ” البته خانواده ها باید به شکل اصولی به تربیت کودکان خود بپردازند چرا که ما نمی توانیم هیچ چیزی را غیر اصولی برای فرزندان خود منع کنیم و اگر می خواهیم در این راه موفق باشیم ، باید به روش های اصولی پایبند باشیم.”

حال باید  دید که این گجت در این میدان پر از تلاطم تکنولوژی ، چه جایی را برای خود به دست می آورد و آیا موفق به نیت خوب خود در زمینه تربیت کودکان خواهد شد یا خیر !

منبع yahoo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد