MMA Federation؛ بازی موبایلی که نباید آن را از دست داد [دانلود کنید]

بازی MMA Federation یک بازی سبک کارتی/مبارزه ای و به صورت ریل-تایم می‌باشد که به عنوان یکی از بهترین بازی‌ها در سبک خودش می‌درخشد.بازی MMA Federation به صورت رایگان و بر روی دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه شده است که هم اکنون از طریق لینک‌های انتهای مطلب قادر به دریافت آن خواهید بود.

 

سبک

در این بازی مبارزه کننده دارای مخلوطی از هنر‌های رزمی مانند موی تایف بوکس، کشتی و … خواهد بود که در قالب سبکی به نام MMA قادر به اجرای آنها می‌باشد.لیگ‌های مختلف موجود در این بازی شامل SBG, Tristar,American Top Team و Elite MMA می‌باشند. این بازی توسط استودیو بازی سازی 360 Studios ساخته شده و در مدت زمانی که به صورت رایگان عرضه شده است، توانسه طرفداران زیادی را به دست آورد. لازم به ذکر است که این بازی به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل اجرا خواهد بود.

گیم پلی

بازی MMA Federation

با قدم گذاشتن در این بازی شما ابتدا باید این سبک را یاد بگیرید. بنابر این تحت نظر بهترین مربی های سطح جهانی آموزش خواهید دید. پس از یادگیری حال نوبت آن فرا می‌رسد که وارد گود شوید. قهرمان مدنظر خود را انتخاب کرده و به مبارزه بفرستید. قهرمان خود را به صورت منظم تمرین داده تا بتوانید موجب قدرتمندتر شدن آن شوید. یکی از نکات مثبتی هم که موجب محبوبیت این بازی گردیده است، قابلیت شخصی سازی قهرمان بازی به سلیقه خود شما می باشد.

 

گرافیک

بازی MMA Federation

از سبک بازی که بگذریم به گرافیک بازی می‌رسیم. المان‌های موجود در بازی کاملاً تداعی کننده یک بازی کارتی فوق العاده خواهند بود. گرافیک سه بعدی و جذاب این بازی، تمامی حرکات رزمی اجرایی توسط شما را به خوبی تحت پوشش قرار خواهند داد تا در کنار فیزیک منحصر به فرد این بازی، هرچه بیشتر احساس خوبی از مبارزه به شما دست دهد.

دانلود بازی MMA Federation نسخه اندروید از گوگل پلی

دانلود بازی MMA Federation نسخه iOS از اپ استور

مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.