تاریخ عرضه Crash Bandicoot 4 برای PC مشخص شد

Crash Bandicoot 4: It’s About Time به عنوان جدیدترین نسخه از سری بازی‌های پلتفرمر اکتیویژن به زودی در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. بنا به اعلام رسمی ناشر بازی،‌ این عنوان در تاریخ 26 مارس (7 فروردین 1400) بر روی پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

همان‌طور که از نام بازی مشخص است، Crash Bandicoot 4 یک عنوان شماره‌دار و اصلی در این مجموعه بوده و ادامه مستقیمی بر سه‌گانه کراش خواهد بود؛ سه‌گانه‌ای که پیش از این و در سال 2017 نسخه‌های بازسازی شده آن در قالب یک پکیج و تحت عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy عرضه شده و با استقبال بسیار خوبی مواجه شده بود.

بازی Crash Bandicoot 4

با اینکه It’s About Time از همان فرمول موفق و سبک جذاب نسخه‌های اصلی سری کراش استفاده می‌کند، اما نوآوری‌هایی هم دارد که از آن جمله می‌توان به قابلیت کند کردن زمان و تغییر جهت جاذبه اشاره کرد. همچنین مودها و کاراکترهای جدیدی نیز در این نسخه معرفی شده‌اند.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time ابتدا سال گذشته برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و اخیراً نیز نسخه‌های نینتندو سوئیچ و پلی استیشن 5 آن در دسترس قرار گرفته است. کسانی هم که قصد دارند بازی را روی رایانه شخصی خود تجربه کنند باید بدانند که این عنوان به صورت انحصاری از طریق فروشگاه بتل نت اکتیویژن عرضه خواهد شد.

منبع eurogamer
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.