پوشش اختصاصی دیجی‌رو از نمایشگاه بزرگ IFA 2016

نمایشگاه IFA (مخفف Internationale Funkausstellung Berlin یا نمایشگاه بین‌المللی رادیو برلین) یکی از قدیمی‌ترین نمایشگاه‌های صنعت الکترونیک است که برای اولین بار در سال ۱۹۲۴ در آلمان برگزار شد و تا به امروز تقریبا هر ساله برگزار شده است. در روزهای آغازین ماه سپتامبر، این نمایشگاه محل معرفی جدیدترین فناوری‌های الکترونیکی از معتبرترین شرکت‌های می‌شود و به همین دلیل پذیرای میلیون‌ها بازدید کننده علاقه‌مند از سراسر دنیا است.

امسال نیز طبق روال گذشته این نمایشگاه در تاریخ 12 شهریور (2 سپتامبر) برگزار می‌شود، اما کنفرانس‌های معرفی محصولات مهم جدید، عموما در دو روز پیش از آغاز به کار نمایشگاه شروع می‌شوند.

پوشش اختصاصی دیجی‌رو از نمایشگاه بزرگ IFA 2016کمپانی سونی با دست پر به این نمایشگاه خواهد آمد و در روزهای پیش از شروع نمایشگاه IFA 2016 به معرفی دو گوشی Xperia XZ و Compact X خواهد پرداخت. همچنین احتمالا شاهد معرفی ساعت هوشمند جدید از سوی سامسونگ نیز در این روز‌ها باشیم.

ما در دیجی‌رو به صورت اختصاصی نمایشگاه IFA 2016 را همراه با کنفرانس‌های آغازین پوشش خواهیم داد. در ادامه می‌توانید زمان‌بندی برگزاری کنفرانس‌های آغازین نمایشگاه IFA 2016 را ببینید.

  • چهارشنبه ساعت 12:30؛ کنفرانس ایسر – معرفی ساعت هوشمند جدید
  • چهارشنبه ساعت 15:00؛ کنفرانس ایسوس – معرفی تبلت و احتمالا ساعت هوشمند و گوشی جدید
  • چهارشنبه ساعت 21:30؛ کنفرانس سامسونگ – معرفی ساعت گیر اس ۳
  • پنجشنبه ساعت 12:30؛ کنفرانس هواوی – معرفی گوشی‌های جدید سری نوا و احتمالا تبلت جدید
  • پنج‌شنبه ساعت 15:30؛ کنفرانس سونی – معرفی گوشی‌های هوشمند جدید  Xperia XZ و Compact X
  • پنج‌شنبه ساعت 15:10؛ کنفرانس تی‌پی‌ لینک – معرفی گوشی‌های هوشمند جدید

تمامی رویدادهای این نمایشگاه توسط تیم دیجی‌رو به صورت اختصاصی و لحظه‌ای پوشش داده خواهند شد، بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی برای از دست دادن یک خبر با ما همراه شوید.