فلای تودی

غیر فعال کردن موقعیت مکانی در دوربین LG G4

ثبت موقعیت مکانی عکسی که با دوربین تلفن هوشمند خود آن را تهیه کرده اید، به نظر بسیار هیجان انگیز می رسد. با استفاده از این قابلیت، بعدا با مراجعه به نقشه، می توانید موقعیت مکانی تک تک عکس های خود را مشاهده کنید که به طور ویژه ای در مورد اینستاگرام کاربردی می باشد. اما با این حال ممکن است شما هم همچون برخی از کاربران گوشی های هوشمند دوست نداشته باشید از این قابلیت تلفن همراه خود استفاد کنید. خوشبختانه راهی برای غیر فعال کردن آن وجود دارد. البته روش غیر فعال کردن این قابلیت در LG G4 کمی متفاوت تر از برخی گوش ها همچون Galaxy S6 می باشد، چون گزینه مربوط به آن در داخل برنامه عکاسی گوشی قرار داده نشده است. البته نگران نباشید چون یک راه کاملا ساده برای غیر فعال کردن ثبت موقعیت مکانی عکس ها در LG G4 وجود دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به مسیر زیر بر روی گوشی هوشمند خود مراجعه کنید:

Settings > General > Location

در این مسیر و در قسمت پایینی صفحه گزینه ای به نام “Camera” وجود دارد که عبارت Tag photos or videos with location را بیان می کند. برای غیر فعال کردن این قابلیت تنها کافی است تیک گزینه فوق را بردارید.

برای حذف موقعیت یک عکس که قبلا آن را گرفته اید نیز می توانید با مراجعه به گالری گوشی خود، ابتدا عکس مورد نظر را باز کرده و سپس با لمس علامت “سه نقطه” منویی را که به آن منوی overflow نیز می گویند باز کنید. سپس در پایین این منو بر روی گزینه “Remove Location” لمس نمایید و با تایید اخطاری که گوشی در مورد حذف موقعیت مکانی می دهد، این اطلاعات را از روی عکس خود پاک کنید.

دوربین LG G4  واقعا قدرتمند می باشد و عکس های بسیار با کیفیتی ثبت می نماید. در این زمینه LG G4  رقابت بسیار نزدیکی با گوشی هوشمند جدید سامسونگ یعنی Galaxy S6  دارد و عکس هایی که توسط این دستگاه ها گرفته می شوند کیفیت بسیار مشابهی دارند.

LG-G4-Location-Camera-AH-2

LG-G4-Location-Camera-AH-3

LG-G4-Location-Camera-AH-4

منبع: androidheadlines.com

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد