آیفون 8 را در این ویدیوی کوتاه مشاهده کنید!

تا روز رونمایی از آیفون‌های سال 2017 اپل زمان زیادی باقی نمانده است و شاهد برگزاری این مراسم در روز 21 شهریورماه در سالن استیو جابز اپل پارک خواهیم بود. همان‌طور که پیش‌ازاین نیز در اخبار به آن اشاره نمودیم امسال به مناسبت دهمین سالگرد رونمایی از آیفون، به جای 2 آیفون جدید شاهد رونمایی از 3 آیفون خواهیم بود.

آیفون‌های 7 اس و 7 اس پلاس دو دستگاهی هستند که طبق روال همیشگی اپل با بهبودهایی نسبت به نسل قبل از خود یعنی آیفون 7 ارائه خواهند شد. در این دو مدل شاهد تغییرات انقلابی نخواهیم بود و کم‌وبیش شبیه نسل گذشته هستند اما آیفونی که همه منتظر رونمایی آن هستند نسخه‌ای ویژه از آیفون است که با اینکه نام آن هنوز تأیید نشده است و به‌رسم گذشته ما آن را آیفون 8 می‌نامیم.

ویدیوی فاش شده از آیفون 8آیفون 8 دارای نمایشگری تقریباً بدون حاشیه است و همچنین حسگر تاچ ایدی نیز تا جایی که ما اطلاع داریم از پنل جلو حذف‌شده است. به‌تازگی ویدیویی توسط یکی از کاربران در Reddit منتشرشده است که یک دستگاه آیفون 8 را درحالی‌که روشن است نشان می‌دهد. آیفون 8 نمایش داده‌شده در این ویدیو شبیه به تصاویری است که پیش‌ازاین نیز توسط منابع معتبر منتشرشده بود.

در این ویدیو کاملاً مشخص است که نمایشگر تمام پنل جلو گوشی را در برگرفته و تاچ ایدی نیز حذف‌شده است. هنوز مشخص نیست با حذف دکمه هوم اپل چه جایگزین نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری برای آن در نظر گرفته است و در این ویدیو نیز اشاره‌ای به این موضوع نشده است. یکی از بخش‌هایی که به‌وضوح در این ویدیو قابل‌مشاهده است قسمت بالای نمایشگر است که در آن قسمت شاهد اسپیکر مکالمه، حسگر سنجش چهره و دوربین سلفی خواهیم بود.

نمایش‌دهنده سیگنال‌های موبایل و Wi-Fi در این ویدیو در قسمت بالا سمت راست قرار دارند درحالی‌که پیش‌ازاین در دیگر آیفون‌ها این دو در سمت چپ قرار داشتند و این اندکی شک‌برانگیز است. با این حال تا رونمایی از این محصول تنها 6 روز زمان باقی است و ما نیز به‌محض دسترسی به خبر تازه‌ای از این محصول آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Pocket lint
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها