دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

تصاویر رندر شده جدیدی از میزو 15 پلاس منتشر شد

گوشی میزو 15 پلاس (Meizu 15 Plus) چند وقتی است که در رأس شایعات قرار دارد و از ماه دسامبر سال گذشته صحبت‌های زیادی در خصوص این محصول به مطرح شده است، حتی چند هفته قبل شاهد انتشار تصاویری زنده و واقعی از این گوشی هوشمند بودیم. امروز هم در ادامه همین شایعات و اطلاعات لو رفته، چندین تصویر رندر شده جدید از میزو 15 پلاس منتشر شده که در برخی از آن‌ها محافظ شیشه‌ای و شفاف طراحی شده برای این گوشی نیز دیده می شود که قرار است صفحه نمایش لمسی آن را که از هر دو طرف خمیده است، محافظت نماید.

از آنجا که تولید کنندگان محافظ صفحه نمایش، تنها به نمایشگر گوشی توجه کرده و اهمیتی به دیگر مشخصات سخت افزاری آن نمی دهند، نباید انتظار داشته باشید در این تصاویر جدید به جزئیات زیادی در مورد میزو 15 پلاس اشاره شده باشد. تنها نکته ای در این تصاویر رندر شده به وضوح مشخص می باشد، طراحی جدید این گوشی هوشمند و حاشیه‌های بسیار باریک آن در اطراف صفحه نمایش است.

میزو 15 پلاس

از آنجا که حاشیه‌های اطراف نمایشگر بسیار باریک شده‌اند و صفحه نمایش گوشی تقریباً تمام فضای جلوی بدنه را به خود اختصاص داده است، جایی برای اسکنر اثر انگشت باقی نماند و هنوز مشخص نیست که این سنسور در چه بخشی از بدنه میزو 15 پلاس تعبیه خواهد شد. بد نیست بدانید که در تصاویری که قبلاً از این گوشی هوشمند منتشر شده بود، حتی در پشت بدنه هم خبری از سنسور تشخیص اثر انگشت نبود! به هر حال برای اطلاع از دقیق‌ترین مشخصات سخت افزاری میزو 15 پلاس باید تا زمان رونمایی رسمی آن منتظر بمانیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar