آی پینز

فروش بازی تحسین شده Elden Ring از 20 میلیون نسخه فراتر رفت!

با گذشت کمتر از یک سال، عنوان تحسین شده Elden Ring موفق شده تقریباً 20.5 میلیون نسخه فروش داشته باشد که عدد بسیار خیره کننده‌ای است. این آمار ظاهراً در گزارش سرمایه‌گذاری کمپانی بندای نامکو (Bandai Namco) آمده و یکی از کاربران فروم ResetEra آن را رؤیت کرده است.

بندای نامکو به عنوان ناشر بازی Elden Ring در گزارش خود نوشته: “فروش عناوینی مانند Elden Ring به ویژه در خارج از کشور بسیار قوی بوده و فروش جهانی این بازی به 20.5 میلیون رسیده است”. این ناشر شناخته شده صنعت گیم می‌افزاید که انتظار دارد در آینده فروش بازی کمی افت داشته باشد. با این حال، اگر «Elden Ring» بتواند چند میلیون نسخه بیشتر بفروشد، در بین بازی‌های پرفروش تمام دوران قرار می‌گیرد؛ فهرستی که شامل عناوین مشهوری مانند God of War (2018) و Grand Theft Auto V است.

Elden Ring

Elden Ring در حالی موفق به ثبت این رکورد فروش خیره‌کنندهد شده که یک سال قبل نیز در هنگام عرضه خود توانست بهترین شروع را برای تمام عناوین استودیوی FromSoftware رقم بزند. این بازی اکشن نقش آفرینی تنها در 18 روز بیش از 12 میلیون نسخه فروخت، در حالی که تا قبل از عرضه انتظار می‌رفت در عرض پنج روز حدود 4 میلیون نسخه بفروشد! عملکرد قوی و مداوم Elden Ring برای بازی بعدی FromSoftware یعنی Armored Core VI نیز خبر خوبی است و این بازی هم می‌تواند فروش خیره کننده‌ای را تجربه کند. Armored Core VI که اولین عنوان جدید از سری Armored Core در تقریباً یک دهه اخیر به شمار می‌رود، قرار است در تاریخ 25 اوت (3 شهريور) روانه بازار شود.

منبع engadget
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها