شرکت الفون کیبورد گیمینگ EleEnterGame1 را عرضه ‌می‌کند

هنگامی نام شرکت الفون را می‌شنویم، اولین چیزی که مغز ما را قلقک می‌دهد تصاویری از گوشی‌ها و سایر گجت‌های زرق‌وبرق دار این شرکت نوپا است. حال الفون خبر از عرضه کیبورد مکانیکی جدیدی برای گیمرها بانام EleEnterGame1 در سرتاسر جهان می‌دهد. راستش را بخواهید کیبورد آخرین چیزی است که ما از سازنده تلفن‌های همراه باید انتظار داشته باشیم. به هر حال بهتر است نگاهی به ویژگی‌ها و مشخصات این کیبورد جدید الفون بپردازیم.

کیبورد EleEnterGame1 ترکیبی از یک بدنهه فلزی با یک روشنایی خیره‌کننده دکمه‌ها است. همان‌طور که در عکس شاهد آن هستید، در این کیبورد طراحی ارگونومیک با ترکیبی متناسب از دکمه‌ها برای مقاصدی چون بازی را می‌بینید. الفون امکان تنظیم روشنایی نور کیبورد را مطابق باعلاقه خود کاربر فراهم کرده است. درواقع گیمرها خیالشان بابت بازی در روز و شب و در هر مقداری نوری راحت باشد. نمی‌دانم به عشق در یک نگاه اعتقاددارید، یا خیر ولی این کیبورد در نگاه اول شمارا عاشق می‌کند.

الفون تست‌های سختی را بر روی کیبورد خود امتحان کرده است. تست‌های مختلفی که هر جنبه‌ای از یک کیبورد را شامل می‌شوند و 50 میلیون بار فشردن یک دکمه را تضمین می‌کنند. درواقع با چنین کیبوردی با خیال راحت می‌توانید به جان کیبورد خود بیافتید و نگران خرابی آن نباشید. قیمت و زمان انتشار این کیبورد هنوز معلوم نیست و به نظر می‌رسد با انتشار غیرمنتظره خود می‌خواهد دل عاشقان را یه یغما برد.

 

منبع gizmochina

مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.