شیائومی مسواک برقی دارای بلوتوث Soocare X3 را عرضه کرد

شیائومی امروز یک مسواک برقی که دارای بلوتوث است را معرفی کرد. این مسواک Soocare X3 نام دارد که نمونه اولیه آن توسط یک استارتاپ چینی به نام Sooncare Cassels در سال پیش طراحی شده است

این مسواک برقی از یک موتور با صفحات مغناطیسی با سرعت 37200 دور در دقیقه بهره می‌برد. موتور این مسواک نیز دارای خروجی گشتاور 220gf.cm هست که باعث می‌شود حرکت نوسانی آن ادامه‌دار باشد.

مسواک Soocare X3 شیائومی

موهای مسواک توسط شرکت آمریکایی DuPont با عرض 0.152 میلی‌متر و با استفاده از چاپگر سه‌بعدی طراحی شده است که باعث می‌شود به‌راحتی تمامی سطح‌های دندان را پوشش دهد.

مسواک Soocare X3 شیائومی

علاوه بر اینکه باید برای تمیزی دندان‌ها خود نباید مسواک روزانه را فراموش کنید، Soocare X3 از موهای حساس و عمیق برای تمیز کردن دندان بهره می‌برد. همچنین یک مسواک برقی مشابه و کوچک از همین مدل نیز برای کودکان وجود دارد. در طراحی این مسواک از بدنه ضد آب استفاده‌شده است. به همین خاطر می‌توانید آن را به‌راحتی در مجاورت آب و رطوبت استفاده کنید.

مسواک Soocare X3 شیائومی

این مسواک دارای بلوتوث است و می‌توانید بااتصال آن به گوشی تلفن همراه خود از میزان شارژ باقی‌مانده مسواک مطلع شوید. البته سایر ویژگی‌های این مسواک هنوز مشخص نیست. گرچه از طریق اتصال بلوتوث آن مشخص است که ویژگی‌های جالبی خواهد داشت. یک باتری 1000 میلی‌آمپری که 25 روز بدون شارژ دوام می‌آورد و برای شارژ کردن آن به 16 ساعت زمان نیاز دارید و از شارژ بدون سیم نیز پشتیبانی می‌کند.

مسواک Soocare X3 شیائومی

مسواک برقی Soocare X3 شیائومی در حدود 229 یوان ( 35 دلار) قیمت دارد و برای خرید در دسترس است. صادرات این کالا به کشورهایی غیر از چین از ماه آگوست (مرداد) شروع خواهد شد.

مسواک Soocare X3 شیائومی

 

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد