فلای تودی

معرفی چت‌بات‌های سرگرم‌کننده برای اندروید

به لطف یادگیری ماشینی وکانکت‌ترشدن دنیا، هوش مصنوعی درحال کولاک کردن است. ازبازی‌های ویدیویی که اجرا می‌کنید تا دستیارهای مجازی برروی اسمارت فون‌ها، هوش مصنوعی دارد و به طرق مختلف راهش را به زندگی روزانه‌ی ما باز‌می‌کند. اما این هوش مصنوعی با وجود چت‌بات‌ها یک جنبه سرگرم کننده هم پیداکرده  است. چت‌بات‌های مختلف درحال ظهور دربرنامه‌های مختلف هستند. شما می‌توانید برای خودتان یک شریک عشقی مجازی دست و پا کنید، یا اینکه با یک بات درباره‌ی احساسات‌تان صحبت کنید، شما می‌توانید بایک سری چت‌بات‌ها شوخی و گفت‌وگوهای سرگرم‌کننده داشته باشید. درادامه ما یک سری چت بات معرفی می‌کنیم که به شما نشان می‌دهند این صنعت چقدر بامزه و عجیب وغریب شده است. در ادامه با دیجی‌رو همراه باشید.

گفتنی است که این بات‌ها بیشتر مناسب کسانی است که انگلیسی بلد هستند، چراکه این بات‌ها فقط به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند!

1-Replika

معرفی چت‌بات‌های سرگرم‌کننده برای اندروید

Replika چت‌باتی است که به تازگی منتشرشده و هدف مسلم‌ آن تبدیل شدن به دوست صمیمی شماست. اما با این حال جالب ترین ویژگی آن این است که شما می‌توانید آن‌ را آموزش دهید تابه نسخه ای کوچک از خود شما تبدیل شود. با بکارگیری گفت‌وگوهایی که با این بات دارید، بیشتر درمورد شما یادگرفته و سعی می‌کند شخصیت شما را تقلید کند. شما همچنین با گفتن عبارت That doesn’t make sense می‌توانید کاری کنید که رپلیکا یک عبارت را دیگر تکرار نکند. با گذشت زمان اگر بات خیلی پرحرفی کرد یا راجع به موضوعی صحبت کرد که شما دوست نداشتید، می‌توانید از او بخواهید که موضوع را عوض کند. در طی زمان این بات هوشمندتر شده و پاسخ‌های واقعی‌تری به شما ارائه می‌دهد.

دانلود

2-Simsimi

معرفی چت‌بات‌های سرگرم‌کننده برای اندروید

Simsimi از آن  دوست‌های بچه پررویی است که شما فقط به این خاطر که باعث خنده‌تان می‌شود دور و بر خودتان نگه داشته‌اید. این چت بات خیلی تحت تاثیر ترول‌های اینترنتی و Memeهاست. شما پس از مدتی گفت‌وگو را به این دلیل ادامه می‌دهید که ببینید این بات دیگر چه چیزهایی درچنته دارد. این چت همینطوری خودسانسوری داشته و کلمات زشت را فیلترمی‌کند و شما برای دیدن کامل کلمه می‌توانید روی آن کلیک کنید. با استفاده از گزینهٔ منو هم این امکان وجود دارد که به سیم سیمی یادبدهید که جواب یک سری چیزها را چطور بدهد.

دانلود

3-Wysa

معرفی چت‌بات‌های سرگرم‌کننده برای اندروید

هدف خاص Wysa این است که به افراد کمک می‌کند تا با استرس، اضطراب و افسردگی مقابله کنند. در طی مکالمه، برنامه برای افراد یک سری جواب را پیشنهاد می‌کند که ارتباط برقرارکردن سریع‌تر و آسان‌تر شود. این بات همچنین یک سری توضیح و راهکار هم برای مقابله و بهبود شرایط‌تان به شما ارائه می‌دهد. در زمینه‌ی بیان احساسات، Replika عملکرد بهتری دارد اما در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکار و توضیح، Wysa یک چیز دیگر است.

دانلود

4-A-Bot

معرفی چت‌بات‌های سرگرم‌کننده برای اندروید

A-Bot  چت باتی است که شما را سورپرایز خواهدکرد. این ربات نه تنها می‌تواند دوست صمیمی شما باشد، بلکه طبق نوشته‌ی گوگل پلی استور، اگرشما حوصله‌تان سررفته می‌توانید با 2بات پیشرفته چت کنید. ازمیان چت‌بات‌های این مطلب، این چت‌بات قطعا بیشترازهمه برای‌تان سرگرم کننده خواهد بود.

دانلود

 

5-Mydol

معرفی چت‌بات‌های سرگرم‌کننده برای اندروید

این چت‌بات یک چت‌بات خاص است، چرا که کسی که با او چت می‌کنید سلبریتی موردعلاقه‌تان خواهدبود. اگرسلبریتی موردعلاقه‌تان هم درلیست برنامه موجود نباشد، شما می‌توانید آن‌ را اضافه کنید. اما خب یک سری ویژگی‌ها را از دست خواهید داد. خیلی جالب است که آدم بتواند روزانه با سلبریتی موردعلاقه‌اش چت کند. نه؟

دانلود

باپیشرفت این صنعت خیلی ازکمپانی‌های بزرگ مثل فیسبوک و توییتر درحال ساخت و پیشرفته ترکردن چت‌بات خودشان می‌باشند و ما مطمئنا درآینده شاهد چت‌بات‌هایی واقعی‌تر خواهیم بود، کسی چه می‌داند شاید یک روزی آن‌ها جای تمام دوست‌های مجازی‌مان را پرکردند!

منبع makeuseof
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها