فیسبوک مسنجر هم اکنون بیش از یک میلیارد کاربر دارد

شبکه‌های اجتماعی به خصوص مسنجرهایی مانند فیسبوک مسنجر، تلگرام و واتس اپ توانسته‌اند در میان مردم به خوبی جا باز کرده و جامعه بزرگی از کاربران را به وجود آورده اند.

فیسبوک در گزارشی اعلام کرد که برنامه مستفل فیسبوک مسنجر توانسته است به یک موفقیت بسیار بزرگ دست یابد که یک نقطه عطف از زمان معرفی آن تا به حال است. برنامه پیام‌رسان فیسبوک مسنجر توانسته است جامعه کاربری 1 میلیاردی را به خود جذب کند و این تعداد کاربر باعث می‌شود این پیام رسان پس از برنامه اصلی شبکه اجتماعی فیس‌بوک، به عنوان محبوب‌ترین اپلیکیشن فروشگاه اپ‌استور و سیستم عامل iOS معرفی شود. مسنجر فیس‌بوک که یک اپلیکیشن مستقل از شبکه اجتماعی است تنها پس از چند سال از معرفی توانست رکورد 1 میلیارد کاربر را بدست آورد.

فیسبوک مسنجر هم اکنون بیش از یک میلیارد کاربر دارد

فیسبوک همچنین عنوان کرد که پلتفرم رباتی آن که ماه پیش در کنفرانس توسعه دهندگان F8 معرفی شد، در حال حاضر شامل بیش از 18 هزار برنامه مختلف است. دیوید مارکوس توسعه دهنده ارشد فیسبوک مسنجر از تمامی کاربران این پیام رسان در سراسر جهان تشکر کرد و گفت که این شرکت در حال برنامه ریزی برای جذب 1 میلیارد کاربر بعد است که به وسیله یک تجربه ارتباطی مدرن و متمرکز ممکن خواهد شد.

اپلیکیشن فیسبوک مسنجر، رشد بسیار سریعی را در سال 2016 تجربه کرد، تنها در سه ماهه اول توانست بیش از 100 میلیون کاربر به خود جذب کند و تنها تا پایان ماه دی ماه (ژانویه) توانست کاربران خود را به 800 میلیون نفر برساند. در ماه فروردین (آوریل) نیز این اپلیکیشن توانست کاربران خود را بالغ بر 900 میلیون نفر برساند.

برنامه پیام رسان فیسبوک مسنجر پس از برنامه اصلی فیسبوک، محبوترین اپلیکیشن iOS است. در پلتفرم اندروید نیز این برنامه بیش از یک میلیارد بار دانلود شده و کاربران با تکیه بر این مسنجر ماهانه بیش از یک میلیارد پیام رد و بدل می‌کنند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.