بهترین بازی های جدید اندروید در هفته سوم اردیبهشت ۹۴

بازی های موبایل روز به روز بیشتر شده و تلفن های هوشمند تبدیل به یکی از محبوب ترین پلتفرم های بازی شده است، به طوریکه هر هفته شاهد عرضه بازی های جدیدی در فروشگاه هایی همچون Play Store می باشیم. در این پست بهترین بازی های تازه عرضه شده، طی هفته گذشته برای پلیتفرم اندروید را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

Dragon Blaze

Dragon-BlazeDragon Blaze یکی از بازی های مشهور شرکت بازیسازی Gamevil می باشد که در ژانر RPG بوده و توانسته محبوبیت فراوانی را در بازارهای جهانی بدست آورد. این بازی در ابتدا به صورت آزمایشی برای دوست داران آن عرضه شده بود و حالا به صورت عمومی بر روی فروشگاه Play Store قرار گرفته است. همانطور که اشاره شد این بازی در سبک نقش آفرینی (RPG) بوده و از فضای فانتزی این گونه بازی ها بهره می برد. در این بازی پنج کلاس قابل بازی مختلف به همره نبردهایی جذاب با غول آخر های بازی گنجانده شده که مطمئنا طرفداران این سبک را راضی خواهد کرد. یکی از ویژگی های جالب این بازی، امکان بازی به صورت آنلاین و چندنفره می باشد که لذت بازی را دوچندان می کند. گرافیک بازی بسیار زیبا بوده و محیط های زیبای آن همچون نقاشی های طراحی شده با دست به نظر می آیند. البته این بازی کمی شبیه به بازی Dragon’s Crown که برای PSVita  عرضه شد نیز می باشد. اگر از طرفداران سبک نقش آفرینی هستید به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

Cooped Up

Cooped-Upبازی Cooped Up یک بازی جمع و جور و ساده در سبک بازی های آرکید می باشد که در آن شما باید به پرنده ای کوچک کمک کنید تا درون قفس خود تا جایی که می تواند بالا برود. پرنده ای که کنترل آن را در این بازی بر عهده دارید، به تازگی اسیر شده و داخل قفسی انداخته شده اما درون این قفس تنها نیست و پرندگانی از قبل در این قفس محبوس بوده اند. این پرندگان قدیمی به علت این که مدت زیادی زندانی بوده اند بسیار عصبانی و بی اعصاب هستند و از پرنده تازه وارد نیز زیاد خوششان نمی آید پس در طول مراحل باید مواظب این پرنده ها باشید. علاوه بر این پرندگان مزاحم، قوطی ها و موانع دیگری نیز درون قفس وجود دارند که در مسیر خود به سمت بالا باید مراقب برخورد با آنها باشید.

Knights Of Pen And Paper 2

Knights-of-Pen-And-Paper-2بازی Knights of Pen and Paper 2 ادامه ای بر شماره اول این عنوان و یک بازی بسیار زیبا در سبک نقش آفرینی می باشد و ماجرای این بازی درباره افرادی است که دور یک میز مشغول بازی کردن یک بازی نقش RPG رومیزی هستند! این بازی در سبک و سیاق بازی های قدیمی و به صورت پیکسلی طراحی شده و المان های کلاسیک بازی های سبک نقش آفرینی از قبیل شخصیت های مختلف، آیتم های متنوع و گشت و گذار و کسب تجربه، در آن به چشم می خورند. اگر از کسانی هستید که از شماره اول این عنوان لذت برده اید، حتما ادامه آن را نیز امتحان کنید.

Snake Rewind

Snake-Rewindآیا بازی مار در گوشی های قدیمی نوکیا را به یاد دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است و خاطرات خوشی از آن بازی در ذهن دارید، حتما بازی Snake Rewind را امتحا ن کنید. با این که این بازی طراحی کاملا مدرن و بروزی دارد ولی کماکان همان حس و حال بازی مار کلاسیک را حفظ کرده و در کنار آن ویژگی های جدیدی همچون امکان بازی چند نفره نیز به آن اضافه شده است. حتی یک فروشگاه نیز درون بازی تعبیه شده که می توانید با خریدن آیتم ها و تجهیزات مختلف مار خود را در بازی قوی تر کنید!

Seabeard

Screenshot-1619بازی Seabeard را می توان بهترین بازی این هفته نامید. این بازی جزو عناوین تازه عرضه شده می باشد و به خوبی در اولین ورود خود توانسته توجه کاربران را به سمت خود جلب کند. Seabeard یک بازی ماجراجویی می باشد که در آن ماموریت های متوعی بر عهده شما خواهد بود تا با انجام دادن آنها بازی را پیش ببرید. این ماموریت ها تنوع واقعا خوبی دارند و از ماهیگیری گرفته تا ساختمان سازی و کشف گنج های باستانی را شامل می شود. گرافیک کارتونی این بازی نیز بسیار جالب و چشم نواز می باشد. در کل این بازی را حتما بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنبد تا بعد از یک روز کاری، با انجام دادن چند ماموریت آن، خستگی را از تنتان بیرون کنید.

منبع: androidheadlines.com

 

 

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟