تست سیستم عامل فایرفاکس بر روی اندروید امکان پذیر شد

بسیاری از کاربران مرورگر فایرفاکس ، دوست دارند از نزدیک کارایی سیستم عامل همنام این مرورگر ، سیستم عامل فایرفاکس تولید شده توسط موزیلا را لمس کنند. تا این لحظه ۲ راه برای امتحان کردن این قضیه وجود داشت . اولی خرید یک اسمارت فون با پلتفرم فایرفاکس و دیگری هک کردن اسمارت فون خود و به خطر انداختن آن فقط برای تست یک سیستم عامل که مطمئناً به خاطر ریسک بالا گزینه دوم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شد.

اما حالا موزیلا ، یک نسخه پیش نمایش از این سیستم عامل تحت عنوان Firefox OS 2.5 Developer Preview  برای کاربران اندرویدی  آماده کرده است تا بتوانید بدون هیچ سختی و انجام کارهای پیچیده و پر ریسک  ، طعم این سیستم عامل را بچشید.

همانطور که می دانید این سیستم عامل نوپا ایراداتی را از گوگل نظیر کرش شدن بیش از حد و ایجاد باگ های فراوان در دکمه Back آن  گرفته است و به گفته خودش سعی بر آن داشته است تا به عنوان یک سیستم عامل نوپا و نوظهور انقلابی را در این زمینه به پا کند.

موزیلا نسخه Firefox OS 2.5 Developer Preview  این سیستم عامل را برای جلب نظر کاربران تلفن هوشمند و تمامی توسعه دهنگان در این زمینه فراهم آورده تا بتواند گوشه ای از سیستم عامل اصلی خود Firefox OS را به نمایش همگان بگذارد.

اگر شما هم دوست دارید از نزدیک شاهد کار این سیستم عامل باشید ، فقط کافیست فایل Apk  زیر را که توسط خود موزیلا ارائه شده است دانلود کرده و بر روی اسمارت فون اندرویدی خود بدون نیاز به فلش کردن رام و انجام کارهای پیچیده و پرخطر  نصب نمایید.

این اپلیکیشن با حجم  ۸۸ مگابایت از طریق لینک زیر قابل دریافت می باشد:

دانلود اپلیکیشن Firefox OS 2.5 Developer Preview : اندروید

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع techcrunch

نظرات بسته شده است.