بلیط هواپیما

اولین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 9.0 به زودی عرضه خواهد شد

گوگل همواره عادت داشته که نسخه های پیش نمایش اولیه توسعه دهندگان سیستم عامل اندروید را در اوایل بهار هر سال منتشر کند و این طور که به نظر می رسد این سنت در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت. اخیراً پیامی در بین کدهای اختصاصی پروژه متن باز اندروید (Android Open Source Project) کشف شده که با عبارت “آینده همین الان است (نسخه 2018)” آغاز می شود و افراد کنجکاو را به صفحه ای در وب سایت این پروژه هدایت می کند.

با اینکه بیش از اندازه خوش بودن هم ممکن است چندان جالب نباشد اما بسیاری بر این باورند که پیام مذکور حکایت از نزدیک شدن به زمان عرضه نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید P است و غیر از این معنای دیگری نمی‌تواند داشته باشد.

معمولاً نسخه های پیش نمایش اولیه سیستم عامل اندروید بدون اعلام قبلی عرضه می شوند و تمام کسانی را که در این حوزه فعال هستند، غافل گیر می کند. البته با اینکه در این نسخه های اولیه آلفا که بیشتر برای استفاده توسعه دهندگان عرضه می شود، همه ویژگی های جدید در دسترس نیستند، اما به طور خلاصه می توان اکثر تغییرات انجام شده توسط گوگل را مشاهده کرد.

ما در حال حاضر می دانیم که رویداد Google I/O سال 2018 بین 8 تا 10 ماه مه برگزار خواهد شد و به طور طبیعی، معرفی نسخه 9.0 از سیستم عامل محبوب اندروید یکی از موضوعات اصلی این همایش خواهد بود. جالب است بدانید که اخیراً یک بازی پازل توسط گوگل در دسترس کاربران قرار گرفته که تقریباً اشاره مستقیمی به نام Pineapple Pie برای اندروید 9.0 دارد، اما با توجه به سابقه گوگل در فریب اذهان عمومی قبل از رونمایی رسمی از نسخه های جدید اندروید، زیاد نباید به برنامه‌های تبلیغاتی این چنینی گوگل اعتماد کرد!

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها