اولین ویدیو از نمونه واقعی گلکسی نوت 9 منتشر شد [تماشا کنید]

ممکن است احساس کنیم تمام آنچه را که در مورد فبلت معرفی نشده سامسونگ یعنی گلکسی نوت 9 می توان فهمید، دانسته‌ایم و دیگر چیز جدیدی برای پی بردن باقی نمانده است. البته با توجه به خل عظیم تصاویر رندر شده و فاش شده از این گوشی و همچنین لیست مشخصات سخت افزاری آن که از مدت‌ها قبل فاش شده، این تصور بسیار درست به نظر می رسد. اما در این بین یک تکه اصلی از پازل گلکسی نوت 9 باقی مانده بود و آن هم انتشار ویدیویی واقعی از گوشی بود که در آن بتوان فبلت جدید سامسونگ را از تمام ابعاد مشاهده کرد. خوشبختانه امروز این تکه از پازل هم کامل شده و یکی از خرده فروشی‌های مشهور بریتانیایی ادعا نموده که اولین ویدیو از مدل واقعی و نهایی گلکسی نوت 9 را تهیه کرده است. ویدیویی که در ادامه مطلب می توانید آن را مشاهده کنید.

مشخص است که نمی توان تنها با مشاهده ویدیو، صحت و واقعی بودن گوشی هوشمندی که تنها چند ثانیه در جلوی دوربین و در دست شخص دیده می شود را مورد تأیید قرار داد. اما همان طور که بسیاری از کاربران نیز در صفحه یوتیوب این ویدیو اشاره کرده‌اند، گوشی هوشمند نشان داده شده در ویدیو بسیار باکیفیت و پرداخت شده بوده و اصلاً شباهتی به یک محصول تقلبی و یا نسخه جعلی چینی نوت 9 ندارد.

بر اساس اعلام وب سایت MobileFun، این کلیپ کوتاه از گلکسی نوت 9 از طریق برخی منابع چینی خرده فروشی مذکور تهیه گردیده و پرچمدار جدید سامسونگ را در طی مراحل تست محاظ نمایشگر نشان می دهد. این مسئله بسیار محتمل به نظر می رسد و در خود ویدیو نیز تمام مشخصات اصلی گلکسی نوت 9 که تا به حال به آن‌ها اشاره شده، قابل رؤیت است، یعنی بدنه‌ای باکیفیت با کناره‌های باریک و خوش ساخت، حاشیه‌های بسیار کم در اطراف نمایشگر و همچنین نوع چینش قطعات در پشت بدنه که شامل یک اسکنر اثر انگشت در وسط آن و دوربین دوگانه با چینش افقی به همراه فلش دوربین در کنار آن.

به هر حال تا معرفی رسمی گلکسی نوت 9 توسط سامسونگ زمان زیادی باقی نمانده و بر اساس اطلاعات موثق، این گوشی در تاریخ 9 اوت (18 مرداد) رسماً رونمایی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و دیگر گوشی‌های هوشمند جدید، با بخش اخبار دیجی رو همراه باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها