اولین تصویر واقعی سامسونگ گلکسی نوت 7 منتشر شد

با نزدیک شدن به تاریخ معرفی رسمی سامسونگ گلکسی نوت 7، شایعات بیشتری از این فبلت محبوب اندرویدی به گوش می‌رسد. با این حال تا به امروز هیچ تصویری از این گوشی در دنیای مجازی منتشر نشده بود ولی امروز تصویری منتشر شده که با توجه به رندرهای منتشر شده پیشین ادعا می‌شود که عکس مربوط به نسخه اصلی Galaxy Note 7 است.

شایعات از استفاده صفحه نمایش 5.7 اینچی در گلکسی نوت 7 خبر می‌دادند که در تصویر نیز قابل مشاهده است. همچنین شایعه وجود دو لبه خمیده نیز در این تصویر تأیید شده و اگر تصویر واقعی باشد در نوت 7 نیز همانند گلکسی اس 7 آج شاهد دو لبه خمیده هستیم.galaxy-note-7-leaked-live-photo-640x480

البته شایعاتی پیرامون وجود حسگر عنبیه چشم نیز وجود دارد اما با بررسی بیشتر عکس نتوانستیم سنسور مورد نظر را در پنل جلویی دستگاه بیابیم. شاید عدم وجود این حسگر به علت نسخه اولیه بودن گوشی موجود در تصویر است.

به نظر می‌رسد طراحی گلکسی نوت 7 با نسل‌های قبلی خود تفاوت چندانی ندارد و تنها در سایز صفحه نمایش و استفاده از دو لبه خمیده مقداری تفاوت نسبت به سایر نوت ها ایجاد کرده است. هر دو ویژگی استفاده از دو لبه و صفحه نمایش بزرگ 5.7 اینچی را برای اولین بار است که در سری نوت سامسونگ می‌بینیم.

احتمالاً در هفته‌های پیش رو تصاویر بیشتری از سامسونگ گلکسی نوت 7 ببینیم. با اینکه همچنان شرکت سامسونگ زمان معرفی این فبلت را به صورت رسمی اعلام نکرده است، اما انتظار می‌رود این گوشی در بین 11 تا 17 مرداد (هفته اول ماه اوت) رو نمایی شود.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد