رندرهای جدید گلکسی نوت 6 خبر از درگاه نوع C و صفحه نمایش خمیده می‌دهد

سری گلکسی نوت همیشه حاوی ویژگی‌هایی جذاب‌تر از پرچم‌داران سری گلکسی اس سامسون هستند و گلکسی نوت 6 سامسونگ (یا نام احتمالی دیگر) نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود. OnLeaks ادعا می‌کند که موفق شده تا فایل‌های مربوط به طراحی گلکسی نوت 6 سامسونگ را ببیند و از آن طریق رندر مدل‌ سه بعدی این محصول را بسازد. اگر چنین چیزی محقق شود باید گفت که دستگاه جدید سامسونگ از ویژگی‌های بسیار متنوعی نظیر درگاه نوع C در قسمت زیری خود برخوردار است.

تغییر از درگاه میکروUSB به نوع C را می‌توان یک تغییر بزرگ در این محصول دانست. این بدان معنا خواهد بود که باید منتظر شارژر جدید و یک نسخه جدید از هدست واقعیت مجازی Gear VR نیز باشیم. چرا که هدست سامسونگ در حال حاضر تنها از درگاه میکروUSB پشتیبانی می‌کند. تصاویر موجود در این رندر جدید خبر می‌دهد که گلکسی نوت 6 سامسونگ دارای صفحه نمایش خمیده‌ای همانند گلکسی اس 7 اج خواهد بود. هرچند که ممکن است شاهد عرضه نسخه‌ی معمولی از این محصول نیز باشیم. بر اساس این رندرها نسل آینده‌ی گلکسی نوت سامسونگ دارای ابعاد 153.5 میلی‌متر در 73.9 میلی‌متر در 7.9 میلی‌متر خواهد بود. بنابراین گلکسی نوت 6 سامسونگ نسبت به گلکسی نوت 5 دارای ابعاد کوچکتر و ضخامت کمتری خواهد بود.

گلکسی نوت 6 سامسونگ

اگر با دقت بیشتری به پنل جلویی این محصول نگاه کنید، سنسورهای بیشماری را مشاهده خواهید کرد که در قسمت جلویی و اطراف بلندگوی بالایی تعبیه شده‌اند. در حال حاضر گوشی‌های هوشمند سامسونگ دارای یک روزنه دوربین، یک سنسور نورسنج و یک سنسور مجاورتی هستند. بنابراین رندر تازه منتشر شده دارای دو سنسور اضافه در قسمت جلویی خواهد بود. بر اساس آخرین اخبار ممکن است یکی از این دو سنسور مربوط به اسکنر عنبیه چشمی باشد که مدتی است خبر حضور آن در گوشی‌های سامسونگ شنیده می‌شود.

اگر همه چیز طبق گفته‌ها پیش رود می‌توانیم انتظار داشته باشیم که تا دو ماه دیگر شاهد رونمایی از گلکسی نوت 6 سامسونگ خواهیم بود.

منبع androidpolice
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد