تماشا کنید: این ویدیو گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را برای نخستین بار در حال کار کردن نشان می‌دهد

در شرایطی که همه‌ی نگاه‌ها به نمایشگاه جهانی موبایل است، سامسونگ گلکسی اس 8 اما همچنان پر قدرت در اخبار و شایعات ظاهر می‌شود. شرکت سامسونگ دیروز طی رویداد اختصاصی‌اش در نمایشگاه MWC 2017، تنها از زمان رونمایی این گوشی هوشمند پرچم‌دار پرده برداشت. امروز اما یک ویدیوی جدید از اسمارت فون‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بیرون درز پیدا کرده است. ویدیویی که برای نخستین بار، کهکشانی‌های سامسونگ را در حال کار کردن نشان می‌دهد.

با وجود این که این ویدیو بسیار کوتاه است، اما همچنان از چند نکته‌ی کلیدی در گلکسی اس 8، خبر می‌دهد. در گذشته تنها نمایی تار از رابط کاربری این دو گوشی هوشمند دیده بودیم، اما اکنون در این ویدیو شاهد پیش نمایش خوبی از این رابط کاربری هستیم. کلیدهای شناور گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس شکل و شمایلی درست مانند اندروید خام دارند و با توجه به عادت سامسونگ، محل قرارگیری کلید بازگشت و چند وظیفگی، جابجا شده است. لانچر تاچ ویز نیز تفاوت چندانی با چیزی که در گلکسی اس 7 دیده بودیم ندارد، البته به جز طراحی نوار جست و جوی جدید با گوشه‌های منحنی. قابلیت صفحه‌ی نمایش همیشه‌ی روشن این اسمارت فون‌ها نیز در ویدیوی مذکور نمایش داده می‌شود. قابلیتی که ظاهر جدیدی را با نشان دادن ساعت در حالت عمودی، به خود گرفته است.

طراحی خود این گوشی‌های هوشمند نیز شباهت فراوانی به آن چیزی دارد که در گذشته از آن‌ها دیده بودیم. هر چند که گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس هر دو در این این ویدیو در یک قاب محافظ قرار دارند، اما می‌توان با کمی دقت به طراحی ظاهری آن‌ها پی برد. حسگر اثر انگشت و عنبیه‌ی چشم همان‌طور که شایعات می‌گفتند، در پنل جلو و کنار دوربین سلفی قرار گرفته است. به علاوه، با توجه به قرار گرفتن این دستگاه‌ها در کنار یکدیگر، به خوبی می‌توان آن‌ها را مورد مقایسه قرار داد. به نظر می‌رسد که به جز تفاوت در اندازه، گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، تفاوت چندانی نداشته باشند. این گوشی‌ها در روز 29 ماه مارس، مصادف با 9 فروردین ماه سال 1396، به صورت رسمی معرفی خواهد شد. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات از کهکشانی‌های آینده‌ی کره‌ای‌ها، می‌توانید با دیجی رو همراه باشید.

منبع PhoneArena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها