نوکیا در سال 2017 پنج گوشی هوشمند معرفی خواهد کرد

همانطور که می دانید قرار است نوکیا بار دیگر امسال به دنیای گوشی‌های هوشمند بازگردد و این اتفاق بسیاری را از همین حالا خوشحال کرده است. نوکیا با یکی از کمپانی‌های مشهور فنلاندی به نام HMD همکاری خواهد کرد و گوشی‌های هوشمند اندرویدی را روانه‌ی بازار می‌کند.

انتظار می‌رود HMD تا یک چهارم سوم سال 2017 میلادی پنج گوشی هوشمند تحت برند نوکیا را معرفی کند و این یعنی حضوری قدرتمند در بازار گوشی‌های موبایل. همچنین این کمپانی فنلاندی اعلام کرده که هدف ما تنها بازارهای کوچک نخواهد بود بلکه در تمامی بازارها حضوری فعال و پررنگ خواهیم داشت.

نشریه تکنولوژی DigiTimes که در کشور تایوان فعالیت می‌کند اعلام کرده که HMD از یک چهارم دوم تا سوم سال 2017 میلادی از چهار گوشی هوشمند رونمایی خواهد کرد و مدل D1C که قرار است اولین پرچمدار اندرویدی نوکیا باشد در این لیست جایی ندارد و به‌صورت جداگانه معرفی خواهد شد.

هنوز نمی‌دانیم این گوشی‌ها چه ویژگی‌هایی دارند و باید برای دریافت اطلاعات بیشتر صبر کرد.

نظر شما درباره بازگشت نوکیا به دنیای گوشی‌های موبایل چیست؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
Daniel
3 سال قبل

نوکیا درسته دیر وارد چلنج فناوری و نوآوری که بین شرکت های قدرتمند ایجاد شده وارد شد… اما مطمئنم که حظور پررنگی خواهد داشت. چون نوکیا بارها ثابت کرده که حرف برای گفتن داره… همین که سنتی گرای رو کنار گذاشته یک قدم بزرگ…