معرفی بازی Floors؛ سبک و سیاقی جدید از بازی‌های بی‌پایان

در دنیای شلوغ و پرتعداد اپلیکیشن ها شاید تا به حال نام بازی Floors به گوشتان نخورده باشد.
Floors یک بازی با سبک آرکید و بی پایان مخصوص پلتفرم اندروید می‌باشد که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم.

شما در این بازی مهیج، وظیفه دارید تا در طبقات مختلف بدوید، از روی موانع بپرید و با به دست آوردن یاقوت‌های قرمز رنگ موجود در بازی، بیش از ۳۰ کاراکتر مختلف را آزاد نمایید.

در بازی Floors، به ازای هر ۱۰۰ یاقوت شما می‌توانید یک شخصیت جدید آزاد کرده و با آن به بازی ادامه دهید.هر چه که جلوتر می‌روید و از روی موانع میپرید، سرعت بازی نیز رو به افزایش می‌رود و در مراحل بالاتر به قدری سخت می‌شود که تنها با داشتن تمرکز بسیار بالا قادر به گذراندن آن خواهید بود.

دانلود بازی Floors اندروید

همچنین در این بازی اگر به تماشای ویدیو‌های تبلیغاتی درون بازی بپردازید، به ازای هر ویدیو تعدادی یاقوت به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.
سیستم پرش از موانع در این بازی به ۲ صورت است.نخستین حالت پرش از موانع کوتاه است که با یکبار فشردن صفحه انجام خواهد شد.
دومین حالت پرش جهت موانع بلند استفاده می‌شود.در این حالت هرچه قدر که شما صفحه را بفشارید، به همان مقدار کاراکتر پرش انجام خواهد داد. کار شما با این پرش ها وقتی سخت میشود که می بایست به طور دقیقی در اندازه گیری موانع صفحه را بفشارید تا به آنها برخورد نکنید.

به جرأت می‌توان گفت که این بازی کاملاً اعتیادآور است و با محیط ساده، مینیمالیستیک و سرعت اجرای بالای خودش، حس رقابت و زدن رکورد را در کاربر تشدید می‌کند.
این بازی در گوگل استور نزدیک به ۱۷ هزار بار دانلود شده است و با کسب نمره ی ۴٫۲ از ۵ توانسته نظر کاربران و بازیکنان را به خود جلب کند.

هم اکنون از طریق این لینک میتوانید بازی Floors رابا حجمی معادل ۹ مگابایت و به صورت رایگان دانلود کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد