معرفی بازی آنلاین ایرانی “خروس جنگی”

می توان گفت که زندگی روزمره ما با اپلیکیشن ها در آمیخته شده است و به نحوی در طول شبانه روز ، بیشتر از هر چیزی این اپلیکیشن ها هستند که با آنها سر و کار داریم.
برنامه نویسان ایرانی نیز در این عرصه بیکار ننشته‌اند و با دیدن این فضا در کشورمان ، تلاش خود را جهت ساخت و طراحی اپلیکیشن های پلتفرم های مختلف انجام می دهند . هر از گاهی اپلیکیشن های ارزشمندی نیز طراحی می شود که مورد استقبال مردم کشورمان نیز قرار می گیرند.

با گذر از بین تمامی اپلیکیشن ها و  بازی های پارسی و بومی ، چشممان به بازی تحت عنوان “خروس جنگی” و برای پلتفرم اندروید و iOS افتاد.
در این مقاله قصد داریم تا از نزدیک با بازی آنلاین ایرانی خروس جنگی  که به صورت رایگان عرضه می شود را مورد بررسی قرار دهیم.
با دیدن تعداد دفعات دانلود و بازخورد کاربران از این بازی ، بدون شک می توان گفت که این بازی از محبوبیت بالایی در بین ایرانیان برخوردار است.بنا به این دلیل برآن شدیم تا معرفی مختصری از این بازی را در اختیار کاربران محترم دیجی رو قرار دهیم.
بازی خروس جنگی توسط استدیو بازی سازی ایرانی Medrick Studio ساخته و به صورت رایگان در اختیار کاربران پاتفرم های اندروید و آی او اس قرار گرفت.

محیط بازی

طراحی این بازی به نحوی انجام شده که در نگاه اول شما را جذب خودش می کند. داستان بازی به این صورت است که شما در ابتدای بازی یک خروس جنگی در اختیار دارید که باید با آن به نبرد خروس های دیگر بروید. می توان گفت که شخصیت های متفاوت این بازی ، از خستگی و یک نواختی کاربران را دور کرده و حس خوبی را در کاربر ایجاد می کند.با بردن هر نبرد شما می توانید امتیاز کسب کرده و خروس خود را مرحله به مرحله مجهزتر و قوی تر کنید. تجهیزات در نظر گرفته شده برای خروس شما به گونه ای است که شما می توانید از کلاه و زره تا شمشیر و موشک انداز برای خروس خود خریداری کنید.

بازی خروس جنگی۲

بازی به صورت آنلاین

اما این بازی هنگامی جذاب تر می شود که به صورت آنلاین نیز می توان آن را انجام داد.
نحوه انجام آن بدین شکل است که شما می توانید با تجهیز خروس خود ، آن را به نبرد با سایر خروس ها که همان افرادی هستند که به صورت آنلاین بازی را انجام میدهند بفرستید و امتیاز کسب کنید.
کسب امتیاز بیشتر به خرید تجهیزات جنگی برای خروستان منجر خواهد شد.پس تمام تلاش خود را برای پیروزی در نبردها انجام دهید.بعد از هر نبرد نیز می توانید پیامی را به دارنده خروس مقابل ارسال کنید.

همچنین باید گفت که این بازی دارای قسمت هایی جهت خرید برخی تجهیزات از طریق پرداخت درون بازی می باشد.

بازی-خروس-جنگی

نقاط قوت و ضعف

میتوان به عنوان نقاط قوت این بازی از طراحی مدرن ، جذاب و سرگرم کننده اِلِمان ها ، شخصیت ها و رابط کاربری این اپلیکیشن نام برد . به نحوی که دست بازی کننده کاملاً جهت ایجاد تغییرات در چهره و تیپ خروس خود باز است و می تواند کاملاً آن را از سایر خروس ها متمایز نماید.
شاید می توان گفت که خروس جنگی ، بهترین بازی آنلاین ایرانی است که تا به امروز منتتشر شده.

بازی-خروس-جنگی۳

اما هرچه در بازی مرور می کنیم نقطه ی ضعف و تاریکی نمی توان مشاهده کرد . اما یکی از مسائلی که کاربران نسخه ی iOS این اپلیکیشن را ناراضی می کند ، نبود آن در App Store رسمی اپل می باشد و این کاربران مجبور دانلود این اپلیکیشن از اپ استورهای ایرانی می باشند.

دانلود از کافه بازار :
معرفی بازی آنلاین ایرانی "خروس جنگی"

مطالب پیشنهادی
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آرمان
آرمان
6 سال قبل

بازیه خوبیه فقط یه کاریش کنین که تو زمان وار هم بشه کسی رو ازا تحاد اخراج کرد چون بعضیا سوء استفاده میکنن و طوری بشه هر نفر خودش یه فروشگاه داشته باشه بتونه اسلحه هاشو به دیگران بفروشه