دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

دنبال چند بازی جذاب برای گوشی اندرویدیتان می‌گردید؟ اگر بله، خبر خوب اینکه چند بازی پولی اندرویدی برای مدت محدودی به صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. شما می‌توانید همین حالا آن‌ها را دانلود کنید.

مجموعه بازی‌هایی که از آن‌ها حرف می‌زنیم در ژانرهای مختلفی هستند، پس شما می‌توانید با خواندن داستان و تماشای تصاویر بازی‌ها، هر کدام که می‌پسندید را دانلود کنید. توجه داشته باشید که این مطلب در تاریخ 10 دسامبر (19 آذر) نوشته شده و شما فرصت زیادی برای دانلود بازی‌های نامبرده ندارید.

Live or Die: Survival

مهلت دریافت: 2 روز | دانلود

دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

بازی Live or Die دارای یک دوربین پرسپکتیو سوم شخص، حالت سازندگی درست مانند بازی سیمز، ساخت و ساز مکانیکی به سبک ماین کرافت و عنصر حفظ بقاء است. شما باید از منابع خود برای از بین بردن زامبی‌های بی‌شماری که در طول روز و شب به شما حمله می‌کنند استفاده کنید.

جدا از ساخت یک پایگاه اصلی برای دور نگه‌داشتن موج همیشه قدرتمند زامبی‌ها، در این بازی یک نصر اکتشافی نیز وجود دارد؛ شما می‌توانید به دنبال پناهگاه‌های خالی از سکنه، آزمایشگاه‌ها و کارخانجات تحقیقاتی نیز بگردید. همچنین می‌توانید با دیگر بازماندگان کره زمین نیز در این راه ارتباط برقرار کنید، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است برخی برای منابع مختلف با شما رقابت کنند. اگر ریسکش را هم می‌پذیرید، به پناهگاه‌های دیگر حمله کنید تا غنیمت‌های ارزشمندی را به دست آورید.


Laserbreak 2

مهلت دریافت: 3 روز | دانلود

دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

به بازی‌های پازل فیزیکی یا واکنش‌های زنجیره‌ای علاقه‌مند هستید؟ بازی Laserbreak 2 همان چیزیست که دنبالش می‌گشتید. اجرای این بازی ساده است: برج متحرک لیزری را در مسیری قرار دهید که بتواند مکعب X را نابود کند یا سکه‌های موجود در یک مرحله را دریافت کند.

اولین مراحل بازی پولی اندرویدی Laserbreak 2 که به مدت چند روز رایگان شده، آسان است؛ اما هرچه به جلوتر می‌روید باید انتظار مواجه شدن با سناریو‌های سخت‌تری را داشته باشید. سطح‌های مختلف و اشیاء فیزیکی مختلفی وجود دارد که با آن‌ها در ارتباط خواهید بود.


Mind Games

مهلت دریافت: 5 روز | دانلود

دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

Mind Games مجموعه‌ای عالی از بازی‌هایی است که با وظایف شناختی به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های مختلف ذهنی خود را بهبود ببخشید. این اپلیکیشن شامل تمام بازی‌های ذهنی شرکت Mindware است. همه‌ی این بازی‌ها از تاریخچه‌ی امتیازها برخوردار بوده و می‌توانند نمودار پیشرفت شما را نشان دهند. اپلیکیشن اصلی نیز نشان دهنده‌ی بهترین بازی‌ها و امتیازهایی است که در طول روز از اجرای بازی‌های مختلف کسب کرده‌اید.

شما می‌توانید امتیازهای دریافت کرده را در قالب یک فایل اکسل نیز دریافت کنید. مرکز آموزش اپلیکیشن، بازی‌هایی را برای شما انتخاب می‌کند تا بیشترین پیشرفت و لذت را به دست بیاورید. این بازی با تمرینات مراقبه‌ی ذهنی، آمخیته است. تحقیقات پیشین نشان داده که مراقبه‌ی ذهنی می‌تواند تمرکز، عملکرد حافظه و انعطاف ذهن را بهبود ببخشد. مطالعات همچنین نشان می‌دهند که مراقبه‌ی ذهنی ممکن است بهبود در عواطف فردی را نیز حاصل کند. برنامه در مورد چگونگی اجرای مراقبه‌ی ذهنی در حین بازی و یا در زندگیتان، به شما آموزش خواهد داد.


Little Stars 2.0

مهلت دانلود: 2 روز  | دانلود

دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

Little Starts 2.0 یک بازی بسیار جذاب مینیمالیستی با ژانر استراتژیک فضایی است. هدف آسانی برایتان در نظر گرفته شده: همه‌ی سیستم‌های ستاره‌ای دشمنان را فتح کنید. این ستاره‌ها و سیستم‌های ستاره‌ای به صورت مجموعه‌ای از توپ‌ها نشان داده می‌شوند که از طریق مسیرهایی به یکدیگر اتصال پیدا کرده‌اند. شما می‌توانید یک ستاره را با ارسال نیروهایتان به آنجا تسخیر و ضبط کنید. اگر دشمنی یک گروه ستاره‌ای را به کنترل خود درآورد، شما می‌توانید نیروهای بیشتری را برای غلبه بر دشمن به جنگ بفرستید.

این بازی پولی اندرویدی که برای مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفته، شمال 162 مرحله‌ی آفلاین است و حتی می‌توانید مراحل دلخواه خودتان را نیز ایجاد کنید. اگر می‌خواهید از هر مرحله با حداکثر امتیاز بگذرید، شما باید چالش‌هایی از زمان و کارایی را نیز به اتمام برسانید.


 Cell 13

مهلت دانلود: 1 روز | دانلود

دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

Cell 13 یک بازی پازل فیزیکی با 16 مرحله‌ی بزرگ و بیش از 65 پازل منحصر به فرد است. اگر تا به حال بازی پورتال 2 (Portal 2) را تجربه کرده باشید، این بازی حس و حالی شبیه به آن را القا می‌کند، گرچه حرکت‌ها از یک پرسپکتیو متفاوتی اجرا می‌شوند.

برای گذر از مرحله‌ها باید جعبه، توپ، شیشه، آسانسور، پل لیزری و پرتال‌هایی بسازید. این اشیاء می‌توانند مفید باشند، اما اگر با خلاقیت شما در کنار هم استفاده شوند، شما ممکن است راه حلی برای فرار از سلول‌ها پیدا کنید.


Cubes

مهلت دانلود: 4 روز | دانلود

دانلود رایگان چند بازی پولی اندرویدی به مدت محدود!

هدف Cubes، تکمیل آیتم یا تصویر هر مرحله با جابجا کردن مکعب‌ها است. مراحل اول بازی آسان هستند، پس شما می‌توانید با مکانیزم بازی آشنا شوید. سپس همه چیز سخت‌تر خواهد شد. به طور کلی این بازی نیازمند صبوری شما است، زیرا باید در مورد چگونگی چینش مکعب‌ها به خوبی فکر کنید. به همین خاطر این بازی فاقد هرگونه محدودیت زمانی است.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها