بازی رایگان سوپر هیرویی DC Legends در ماه اکتبر (آبان) برای اندروید و آی او اس عرضه می‌شود

در نمایشگاه کامیک کان امسال (2016) شهر نیویورک امریکا، شرکت وارنر برادرز اینتراکتیو اعلام کرد که یک بازی رایگان نقش آفرینی، با حضور سوپر هیروها و شرورهای بزرگ خاطره انگیز، با نام دی سی لجندز (DC Legends) عرضه خواهد کرد. این بازی قرار است برای دو پلت فرم اندروید و آی او اس ساخته شود و تا ماه نوامبر (آبان ماه) برای دانلود آماده گردد.

بیشتر بخوانید:

در این بازی شاهد حضور سوپرمن، بتمن، جوکر، زن شگفت انگیز و سایر شخصیت‌های خاطره انگیز دی سی در نبردی مقابل شیطان بزرگ، نکرون (Nekron) خواهیم بود. برنده‌ی این نبرد در تعیین سرنوشت هستی تأثیر گذار خواهد بود. شما برای شکست سپاه شیطانی نکرون می‌بایست تیم‌هایی با قدرت‌های ماورایی متشکل از سوپر هیروها و شرورهای بزرگ تشکیل دهید.

علاقه‌مندان می‌توانند این بازی را در وب سایت رسمی آن (کلیک کنید)، پیش ثبت نام کنند. کسانی که این بازی را پیش ثبت نام کنند و در هنگام عرضه‌ی رسمی بلافاصله آن را دانلود و نصب کنند، کاراکتر زن شگفت انگیز به صورت رایگان برای آن‌ها باز خواهد شد.

یک تریلر معرفی رسمی هم از این بازی منتشر شده است (مشاهده کنید). گرافیک بازی در این تریلر به نظر بسیار خوب می‌آید. تصاویر رسمی منتشر شده از بازی دی سی لجندز را هم می‌توانید در اسلاید شوی پایین تماشا کنید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها