سرور بازی Pokemon GO هک شد!

یک گروه از هکرها مسئولیت هک سرورهای Pokémon Go را توسط حملات DDOS به عهده گرفتند.

این گروه که PoodleCorp نام دارد در توییتر خبر داد که این هک توسط آن‌‌‌ها انجام‌شده است. این توییت نیز توسط اکانت دیگری که گفته می‌شود رهبر گروه PoodleCorp بوده ریتوییت شده است.

در این توییت عنوان‌شده که:

این تنها یک تست کوچک بود، منتظر تست‌ دیگری با ابعاد بزرگ‌تر باشید.

سرور بازی Pokemon GO هک شد سرور بازی Pokemon GO هک شد

طبق گزارش‌های سایت Gearnuke این گروه قبل‌تر نیز یوتیوبرهای مشهور ازجمله Pewdiepie را نیز موردحمله قرار داده بود.

حملات DDOS یا حمله منع سرویس، از حملاتی است که سرور موردنظر را توسط درخواست‌های بی‌شماری که قادر به پاسخ‌گویی نیست، از پای درمی‌آورد. در روز شنبه کاربران این بازی در اروپا و آمریکا از در دسترس نبودن این بازی و یا متوقف شدن بازی در حین اجرا خبر دادند. هنگامی‌که این خبر در رسانه‌ها پخش شد، کاربران این بازی اقدام به ناله و غر زدن درباره این اقدام در فضای مجازی کردند. در این نظرات کسانی بودند که تنها دلیل بیرون رفتن آن‌ها همین پوکمون بوده است. عده‌ای دیگر نیز آن را به فال نیک گرفته و به دنبال کارهای عقب‌افتاده خود رفتند. خیلی‌ها عنوان می‌کردند که چرا یک گروه از هکرها باید تنها دلخوشی آنان را از دسترس خارج کند! کاربری نیز در توییتی گفته که چرا باید چنین بازی که تنها بهانه‌ی کاربران برای رفتن به بیرون و گشت‌وگذار و پیاده‌روی و کم کردن کمی وزن است هک شود! می توانید نظرات جالب کاربران توییتر در مورد این هک را با هشتگ Poodlecorp# دنبال کنید.

سرور بازی Pokemon GO هک شد

همان‌طور که می‌دانید با انتشار این بازی آنلاین در سبک واقعیت افزوده، رسانه‌ها از نوع بازی جالب آن و استقبال بی‌نظیر کاربران از این بازی می‌گفتند.

یک مرد در روز جمعه هفته گذشته با یک درخت در نیویورک تصادف کرد و اقرار کرد که حواسش معطوف به این بازی بوده است. همچنین در روز پنج‌شنبه دو مرد در سن‌دیه‌گو به خاطر بالا رفتن از صخره‌ای برای شکار هیولاهای مجازی، سقوط کرده و زخمی شدند.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع independent
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.