پردازش HDR همزمان برای عکس‌ها در گلکسی ای 8 و ای 8 پلاس

گوشی های گلکسی ای 8 و  ای 8 پلاس (2018) ((Galaxy A8 and A8+ (2018) از جذاب ترین محصولات میان رده ای هستند که این روزها می توانید تهیه کنید. این گوشی ها در حال حاضر به برخی ویژگی های مدرنی مجهز شده اند که تنها در پرچمدارهای بسیار گران قیمت می توانید آن ها را پیدا کنید. در همین زمینه بد نیست بدانید که سامسونگ در صفحه رسمی اختصاص یافته به مشخصات گلکسی ای 8 و  ای 8 پلاس (2018)، اشاره کرده که این مدل های جدید مجهز به فناوری پردازش همزمان HDR برای عکس ها هستند که واقعاً جالب توجه می باشد.

پردازش عکس HDR در گوشی های هوشمند چیز جدیدی نیست، با این حال، به دلیل ماهیت زمان‌بر بودن روند این پردازش، حتی در اغلب گوشی های پرچمدار نیز تقریباً هیچ وقت به صورت همزمان به کار گرفته نشده است. اما خبر خوشحال کننده در مورد گلکسی ای 8 و ای 8 پلاس (2018) این است که چیپ پردازشی تعبیه شده در این گوشی ها، یعنی اگزینوس 7885 سامسونگ، قادر به رندر کردن تصاویر HDR بدون هیچ وقفه قابل ملاحظه ای است.

گلکسی ای 8 و ای 8 پلاس

در واقع سامسونگ تصمیم گرفته تا تنظیمات HDR را به طور پیش فرض هم برای دوربین پشتی و هم برای دوربین جلو، بر روی حالت خودکار قرار دهد، هر چند که می توان این تنظیمات را به صورت دستی نیز تغییر داده و به دلخواه فعال و غیر فعال کرد. هر دو مدل گلکسی ای 8 و گلکسی ای 8 پلاس به لنزهایی 16 مگاپیکسلی مجهز شده اند که در مقایسه با نسل قبلی این گوشی ها، از نورگیری بهتری برخوردار هستند و همین موضوع باعث می شود تا وضوح عکس های ثبت شده با آن ها جزئیات به مراتب بیشتری داشته باشند. البته متأسفانه هنوز خبری از قابلیت تثبیت نوری تصویر (OIS) نیست؛ قابلیتی که فقدان آن در گوشی های سری A سامسونگ به شدت احساس می شود.

لینک کوتاه http://bit.ly/2NoEPco
منبع phonearena

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط