انتشار یک تصویر رندر شده جدید از گلکسی فولد 2

یکی از منابع معتبر صنعت موبایل به نام Ice Universe امروز تصویری رندر شده از گلکسی فولد 2 را منتشر کرده که این گوشی هوشمند را از نمای جلوی بدنه و به صورت باز شده نشان می‌دهد. این تصویر ما را با آنچه که قرار است گوشی انعطاف‌پذیر بعدی سامسونگ باشد، آشنا می‌کند و همان‌طور که می‌بینید، کاملاً متفاوت از نسخه نسل فعلی گلکسی فولد است.

تصویر رندر شده جدید از گلکسی فولد 2

بریدگی بالای نمایشگر در گلکسی فولد این بار جای خود را به یک حفره دوربین داده که متمایل به گوشه بالای سمت راست قرار گرفته است. محل قرارگیری حفره دوربین به شکلی است که نه کاملاً در وسط پانل نمایشگر قرار گرفته و نه در گوشه آن تعبیه شده است، از همین رو ممکن است برای کسانی که به تقارن در طراحی اهمیت زیادی می‌دهند، آزار دهنده باشد. البته باید اشاره کنیم که انتخاب این محل برای دوربین سلفی احتمالاً بیش از آنگه صرفاً به طراحی ظاهری ربط داشته باشد، جهت رعایت برخی نکات در استفاده راحت‌تر از گوشی و ارتقاء کارایی آن بوده است.

با اینکه از روی تصویر رندر شده نمی‌توان قضاوت درستی در مورد طراحی گوشی داشت اما این طور که به نظر می‌رسد، حاشیه‌های کناری هم در مقایسه با نسخخه فعلی گلکسی فولد کمی باریک‌تر شده‌اند. به غیر از این موارد، هیچ نکته خاص دیگری نمی‌توان از تصویر رندر شده گلکسی فولد 2 برداشت کرد و برای کسب اطلاعات بیشتر ماند منتظر روزها و هفته‌های آتی بمانیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها