گلکسی فولد همه تست‌ها را پشت سر گذاشته و آماده عرضه است!

این طور که به نظر می رسد ماه اوت امسال برای سامسونگ بسیار شلوغ و پرکار خواهد بود. چرا که این شرکت کره ای قصد دارد در ماه اوت سال جاری علاوه بر رونمایی از گوشی های سری گلکسی نوت 10، اولین گوشی انعطاف پذیر خود به نام گلکسی فولد را نیز برای دومین بار رونمایی کند! آخرین گزارش ها نشان می دهند که سامسونگ کار بازنگری طراحی گلکسی فولد را به پایان رسانده و آماده رونمایی دوباره و عرضه آن به بازار است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

بنا به گفته کارشناسان و برخی منابع داخلی، شرکت کره ای سامسونگ طراحی صفحه نمایش و لولای گلکسی فولد را مجدداً انجام داده و طرح جدید خود را نیز با موفقیت امتحان کرده است. این طور که گفته شده تنها برخی کارهای جزئی باقی مانده تا این محصول به طور کامل آماده ورود به بازار شود.

با این حال بسیار بعید به نظر می رسد که سامسونگ بخواهد گوشی انعطاف پذیر خود را در ماه جاری میلادی رونمایی کند. شایعات مختلف نیز حکایت از عرضه گلکسی فولد در ماه اوت داشته اند و به نظر می رسد این سناریو بسیار محتمل‌تر باشد. اگر عرضه گلکسی فولد در ماه اوت صحت داشته باشد در این صورت به احتمال فراوان این اتفاق پس از 7 اوت (16 مرداد) و برگزاری رویداد آنپکد گلکسی نوت 10 رخ خواهد داد. با تمام این احوال هنوز مشخص نیست که سامسونگ هر دو گوشی نوت 10 و گلکسی فولد را در یک رویداد مشترک معرفی خواهد کرد و یا بین آن ها فاصله خواهد انداخت.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها