گلکسی نوت 10 در چه رنگ‌هایی عرضه خواهد شد؟

گلکسی نوت 10 سامسونگ قرار است در تابستان پیش رو رونمایی شده و مملو از ویژگی ها و مشخصات رده بالا و در برخی موارد نوآورانه باشد. با توجه به اطلاعاتی که به تازگی از MySmartPrice به دست آمده، ظاهراً شرکت کره ای تولید کننده گوشی امیدوار علاوه بر ارائه ویژگی های جذاب، رنگ‌بندی آن را نیز تنوع بیشتری بخشیده و از لحاظ بصری نیز خریداران را کاملاً راضی کند. در ادامه با دیجی رو همراه باشید تا نگاهی به رنگ های احتمالی گلکسی نوت 10 داشته باشیم.

چهار رنگ قدیمی و یک رنگ جدید برای گلکسی نوت 10

گلکسی نوت 8 و نوت 9 هر دو در ابتدای عرضه خود در چهار رنگ روانه بازار شدند. اما امسال و در مورد گلکسی نوت 10، سامسونگ در حال تدارک پنج گزینه رنگی است که هم شامل رنگ‌های قدیمی بوده و هم نمونه‌ای جدید را شامل می شود.

گلکسی نوت 10 به تبعیت از گوشی های سری اس 10 که اوایل سال جاری عرضه شدند، چهار رنگ مشکی، سفید و صورتی را در بین گزینه‌های رنگی خود خواهد داشت. با اینکه مشخص نیست رنگ بندی سری اس 10 از همان ابتدا برای نوت 10 در دسترس خواهد بود یا نه، اما انتظار می رود در نهایت شاهد عرضه این رنگ‌ها باشیم.

همچنین همانند گلکسی نوت 9 که سال گذشته عرضه شده بود، پرچمدار بعدی سامسونگ قرار است در رنگ نقره ای هم فروخته شود. ظاهراً تکمیل کننده رنگ بندی این گوشی، رنگ قرمز خواهد بود که برای سری نوت کاملاً تازگی دارد. جالب اینکه سامسونگ پیش از عرضه گوشی های سری گلکسی اس 10، در حال برنامه ریزی برای تولید مدل قرمز رنگ آن ها بوده اما در نهایت از این کار صرف نظر کرد.

البته مطابق معمول، در دسترس بودن رنگ های مذکور به مناطق عرضه بستگی داشته و در بازارهای مختلف شاهد حضور گلکسی نوت 10 در رنگ‌هایی متفاوت خواهیم بود. علاوه بر این، لازم به ذکر است که هنوز تا رونمایی از گلکسی نوت 10 زمان نسبتاً زیادی باقی مانده و سامسونگ در این مدت می تواند گزینه های رنگی بیشتری اضافه کرده و یا تعدادی از رنگ های فعلی را حذف کند. با این وجود، به نظر میرسد که رنگ های مشکی، سفید، صورتی و نقره ای تقریباً در تمامی بازارها وجود خواهند داشت، در حالی که مدل قرمز فقط در تعدادی از بازارهای منتخب عرضه خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar