چگونه رویداد معرفی گلکسی نوت 10 را زنده تماشا کنیم؟

امروز و پس از چند ماه پر فراز و نشیب، بالاخره قرار است پرچمدارهای جدید سامسونگ یعنی گوشی های سری گلکسی نوت 10 معرفی شوند. در چند وقت اخیر شایعات و گمانه زنی های زیادی در خصوص این گوشی ها مطرح شده بود، اما امشب (یا بهتر بگوییم بامداد فردا) سامسونگ با برگزاری روی آنپکد خود رسماً به تمام این شایعات پایان داده و گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس را رونمایی خواهد کرد.

رویداد معرفی گلکسی نوت 10 (آنپکد) چه زمانی شروع خواهد شد؟

همان طور که پیش از این هم بارها اعلام کرده بودیم، گوشی های گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس امروز یعنی 7 اوت، در جریان رویداد ویژه سامسونگ موسوم به آنپکد معرفی خواهند شد. این رویداد از ساعت 12:30 دقیقه بامداد (به وقت ایران) روز پنجشنبه 17 مرداد شروع خواهد شد و افراد زیادی در سراسر جهان به صورت زنده به تماشای آن خواهند نشست. اگر شما هم علاقه‌مند هستید، این رویداد را به صورت زنده تماشا کنید در ادامه لینک های مربوطه را نیز معرفی خواهیم کرد. البته وب سایت دیجی رو نیز مانند همیشه تمامی اخبار و حواشی رویداد آنپکد سامسونگ را با کمترین فاصله تأخیر پوشش خواهد داد و می توانید از طریق سایت نیز پیگر اخبار این رویداد باشید.

چگونه می توان رویداد آنپکد سامسونگ را به صورت زنده تماشا کرد؟

مانند همیشه، سامسونگ مراسم معرفی پرچمدارهای سری نوت را به چند طریق مختلف استریم خواهد کرد. اولین سایتی که می توانید برای تماشای مراسم به سراغش بروید، وب سایت رسمی شرکت سامسونگ است. همچنین اگر به یوتیوب دسترسی داشته باشید از طریق کانال سامسونگ در این وب سایت نیز می توانید نظاره‌گر رویداد آنپکد باشید. در نهایت این احتمال وجود دارد که این مراسم در حساب توییتر شرکت نیز به صورت زنده پخش شود.

در نهایت باز هم اشاره می کنیم که وب سایت دیجی رو تمام اخبار و حواشی مهم این رویداد را با کمترین فاصله زمانی پوشش خواهد داد و در طی ساعات آینده می توانید مطالب معرفی کامل گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس و سایر محصولات احتمالی رونمایی شده در آنپکد سامسونگ را مطالعه نمایید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید