تاریخ معرفی گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 فاش شد

سامسونگ به شکل سنتی جدیدترین پرچمدار یا پرچمدارهای سری گلکسی نوت را هر ساله در ماه اوت رونمایی می‌کند و بر اساس شایعاتی که امروز از کره‌جنوبی به گوش رسیده، ظاهراً این سنت امسال هم پابرجا خواهد بود.

بر این اساس، گفته می‌شود که سامسونگ قصد دارد در روز 5 اوت (15 مرداد) از گوشی‌های سری گلکسی نوت 20 و همچنین گوشی انعطاف‌پذیر گلکسی فولد 2 رونمایی کند. البته به خاطر شیوع ویروس کرونا، امسال برای اولین بار رویداد معرفی گوشی‌های جدید سامسونگ موسوم به آنپکد، صرفاً‌ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

گلکسی نوت 20

درست است که سامسونگ رویداد خود را برای روز 5 اوت برنامه‌ریزی کرده اما با توجه به اینکه هنوز دو ماه تا آن زمان باقی مانده و با توجه به شرایط بی‌ثبات کنونی در سطح جهان، هرگونه تغییر در این زمینه ممکن بوده و نمی‌توان با قطعیت در مورد برگزاری رویداد در تاریخ مذکور اظهارنظر کرد.

بر اساس آنچه که تاکنون می‌دانیم، گلکسی نوت 20 به صفحه نمایشی 6.7 اینچی مجهز بوده و مدل پلاس این گوشی هم تاحدودی بزرگ‌تر بوده و نمایشگری 6.9 اینچی خواهد داشت. همچنین هر دوی این گوشی‌ها به عنوان عضوی از خانواده گلکسی نوت،‌ مجهز به قلم دیجیتالی سامسونگ موسوم به اس-پن بوده و جدیدترین تراشه‌های پردازشی بازار را در کالبد خود خواهند داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها