گلکسی نوت 6 سامسونگ با اندروید N عرضه نخواهد شد + سند

روز به روز که به رونمایی از گلکسی نوت 6 سامسونگ ، پرچم‌دار بعدی و احتمالاً غول پیکر کره‌ای‌ها نزدیک می‌شویم، به طبع شایعات و اخبار پیرامون این محصول بیشتر و بیشتر می‌شود. چندی پیش صحبت از این قضیه به میان آمده بود که بر روی گلکسی نون 6 سامسونگ سیستم‌عامل اندروید N به‌صورت پیش‌فرض نصب خواهد بود.

با توجه به هم‌زمانی رونمایی از این دو محصول مطرح کردن چنین شایعه‌ای به نظر طبیعی می‌آید. حال پروفایل یکی از توسعه دهندگان کمپانی سامسونگ از این قضیه پرده برداری کرده است تا به‌طور قطع بگوییم که گلکسی نوت 6 سامسونگ با اندروید N عرضه نخواهد شد. به نظر می‌رسد که سامسونگ تصمیم گرفته چند ماه پس از عرضه محصول خود به‌روزرسانی اندروید N را برای کاربرانش منتشر کند.

عرضه گلکسی نوت 6 سامسونگ با اندروید مارشمالو

علاقه‌مندان به گلکسی نوت 6 در انتظار عرضه با اندروید N هستند اما شواهد خبر از اندروید 6.0.1 مارشمالو می‌دهد

در این صفحه کاربری ما شاهد مدلی از گلکسی نوت 6 سامسونگ با نام SM-N930A خواهیم بود که نشان می‌دهد سیستم‌عامل پیش‌فرض نصب شده بر روی آن اندروید 6.0.1 مارشمالو خواهد بود. اگر قرار بود سامسونگ نسل جدید گلکسی نوت‌ها را با سیستم‌عامل پیش‌فرض اندروید N روانه بازار کند، بدون شک دستگاه‌هایی که جهت تست به توسعه دهندگان و نمایندگان خود می‌داد نیز می‌بایست مجهز به آن سیستم‌عامل باشند. این در حالی است که تصویر بالا به‌طور کامل مشخص می‌کند که اندروید 6.0.1 مارشمالو بر روی این دستگاه نصب خواهد بود.

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها گلکسی نوت 6 سامسونگ هفته‌های آغازین ماه آگوست رونمایی خواهد شد. هرچند که هنوز نمی‌توانیم به‌طور قطع نام آن را نوت 6 بدانیم. شایعات زیادی پیرامون این محصول و نام آن وجود دارند. حتی برخی از این شایعات عنوان می‌کنند که نام این محصول گلکسی نوت 7 خواهد بود. به هر حال زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد و باید تا زمان رونمایی صبر کنیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع sammobile
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.