LeEco اولین گوشی با اسنپ دراگون 823 را معرفی میکند

LeEco اولین گوشی با اسنپ دراگون 823 را معرفی میکند

اسنپ دراگون 820 در حال حاضر یکی از تراشه های پر استفاده در گوشی های همراه است و در گوشی هایی نظیر سامسونگ گلکسی اس 7 ، HTC 10 و ال جی G5 مورد استفاده قرار گرفته است. اگرچه این تراشه در حال حاضر در بسیاری از گوشی های محبوب بازار قرار گرفته اما این شرایط همیشگی نیست و باید به محصولات آینده نیز توجه کنیم.

انتظار میرود اسنپ دراگون 823 به زودی جای مدل قبلی را بگیرد و گوشی های جدیدی با این پردازنده تولید شوند. تراشه اسنپ دراگون 823 شبیه اسنپ دراگون 820 می باشد اما سرعت بیشتری دارد. امروز شایعاتی منتشر شد که اولین گوشی مجهز به اسنپ دراگون 823 تولید شده و تا پایان ماه معرفی خواهد شد.

ظاهراً، کمپانی چینی LeEco  گوشی ای بر پایه اسنپ دراگون 823 تولید کرده که در آستانه عرضه قرار دارد و تا 3 هفته دیگر در MWC شانگهای رونمایی میشود. به جز اینکه این گوشی از تراشه جدید و رده بالای 823 استفاده میکند، اطلاعات دیگری از این گوشی منتشر نشده است.

اگرچه گوشی جدید LeEco میتواند مدعی پرچمداری گوشی های اسنپ دراگون 823 باشد، کمپانی های دیگر هم بر روی گوشی هایی با تراشه 823 تمرکز کرده اند و اخیراً اخباری منتشر شد که محصول تازه معرفی شده ایسوس ZenFone 3 Deluxe نیز ممکن است به صورت محدود از اسنپ دراگون 823 استفاده کند.

انتظار نمیرود ورود اسنپ دراگون 823 به بازار، اسنپ دراگون 820 را از رده خارج کند. اما حتی اگر 823 یک ارتقای اندک باشد کنجکاویم از قابلیت های آن با خبر شویم.