عمر باتری گلکسی نوت 7 بهتر از نسل‌های گذشته

گلکسی نوت 7 به قدر کافی برای آن که ما از آن در آزمایش‌های عمر باتری استفاده کنیم جذاب است. ما این محصول را جدا از بنچمارک‌ها به آزمایش‌های مختلفی برای به دست آوردن طول عمر باتری آورده‌ایم که اینک نتیجه را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

اطلاعات به دست آمده خیلی بیش از آزمایش‌های نهایی هستند . به ما پاس قطعی را می‌دهند. شاید اصلی‌ترین پاسخی که ما با این آزمایش‌ها بدان رسیده‌ایم چنین باشد:گلکسی نوت 7 سامسونگ دارای بهترین عمر باتری در خانواده گلکسی نوت سامسونگ شامل پدر آن نوت5، پدربزرگش نوت 4 و سایر محصولات هم رده است.

در واقع اگر شما به جدول زیر رجوع کنید، تفاوت عمده و برتری محض جدیدترین فبلت سامسونگ در مقایسه با دو نسل گذشته خود (گلکسی نوت 4) به مقدار 12 درصد و همچنین افزایش قدرت 19 درصدی آن نسبت به گلکسی نوت 5 است. این در حالیست که بنچمارک‌های گرفته شده در گذشته به طور مشخصی این برتری را به نمایش نمی‌گذاشتند.

ما در این تست از نسخه اگزینوسی گلکسی نوت 7 استفاده کرده‌ایم که در تست‌های به عمل آمده عمر باتری این محصول در یک روز پر کار ما همراه با استفاده از صفحه نمایش با روشنایی 200 نیت بوده است. در این آزمایش ما به عمر باتری 9 ساعت و 45 دقیقه‌ای دست یافتیم. همان‌طور که ممکن است بدانید، نسخه حاوی چیپست اسنپدراگون 820 این محصول تنها در بازار ایالات متحده به فروش می‌رسد و نسخه جهانی آن از پردازنده‌ی اگزینوس ساخت سامسونگ برخوردار است. ما در آزمایشی مشابه مدل حاوی اسنپدراگون 820 این فبلت را نیز آزموده‌ایم که عمر باتری 7 ساعت 99 را ارائه داده است. با این حال تفاوت بیش از نیم ساعته‌ای بین عمر باتری این دو مدل دیده می‌شود. هرچند این تفاوت آنقدر عمیق نیست که در استفاده‌های روزانه شما حس شود؛ اما اگر برای شما همین دو ساعت بیشتر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است قطعاً باید به دنبال خرید مدل اگزینوسی نوت 7 باشید.عمر باتری گلکسی نوت 7 بهتر از نسل‌های گذشته

به هر حال ما در این آزمایش فبلت اپل آیفون 6 اس پلاس را نیز مورد استفاده قرار دادیم که البته تفاوت این دو چندان قابل لمس نبود. در واقع باید گفت نسبت عمر باتری گلکسی نوت 7 به آیفون 6 اس پلاس نیز دارای درزی 7 درصدی است که پرچم‌دار جدید سامسونگ را از این حیث نیز برتر می‌سازد. اینک دیگر شما می‌دانید که گلکسی نوت 7 دارای بهترین عمر باتری در بین فبلت‌های هم رده خود است و سامسونگ نشان داده به شدت در حال کار بر روی عمر باتری دستگاه‌های خود است.

 

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد