بلیط هواپیما

P10، اولین اسمارت فون هواوی که دارای حسگر اثرانگشت در جلوی دستگاه خواهد بود

هواوی بر خلاف سایر کمپانی‌های چینی دائماً در تلاش برای متمایز جلوه دادن محصولات خود می‌باشد. هواوی جزء اولین سازندگانی بود که استفاده‌ی از سنسور دوگانه‌ی دوربین در تولیدات خود را به امری متداول تبدیل کرد. پی 9 و آنر 8 جزء اسمارت فون‌هایی بودند که نظر ما را به خود جلب کردند.

این شرکت چینی عمده‌ی گوشی‌های قابل توجه خود از جمله پی 9، آنر 8 و آنر وی 8 و چند دستگاه میان رده‌ دیگر را در سال جاری معرفی کرده است، اما هنوز باید منتظر چند دستگاه قدرتمند دیگر از سوی آن‌ها باشیم. یکی از آن‌ها احتمالاً میت اس 2 خواهد بود که انتظار می‌رود در ماه سپتامبر رسماً معرفی شود. دستگاه دیگر میت 9 است که انتظار رونمایی از آن را در اواخر سال 2016 خواهیم داشت.

با این همه شایعات در مورد پرچمدار آینده‌ی هواوی، یعنی پی 10 از همین حالا شروع شده است. وب سایت Weibo این شایعه را مطرح کرده است که در پی 10 از سنسور اثرانگشتی در جلوی دستگاه استفاده خواهد شد. اگر این شایعه صحبت داشته باشد، هواوی برای اولین بار در یکی از دستگاه‌های بالارده‌ی خود جایگاه سنسور اثرانگشت را از عقب به جلو تغییر خواهد داد. هواوی در تولیدات گذشته‌ی خود تماماً حسگر اثر انگشت را در عقب دستگاه گنجانده بود. طراحی سنسور اثرانگشت بر جلوی دستگاه توسط هواوی از چند ماه پیش فاش شده بود.

اگر هواوی جایگاه سنسور را به جلو بیاورد، این احتمال نیز وجود دارد که این حسگر با دکمه‌ی هوم همراه شود. این که هواوی چگونه اقدام به طراحی دکمه‌ی هوم خواهد کرد، جذاب خواهد بود.

از آن‌جایی که این خبر صرفاً شایعه‌ای از سوی سایت Weibo است نمی‌توان در مورد صحت آن مطمئن بود. بنابراین خیلی نباید به آن اعتماد کرد. تنها زمانی می‌توان از تصمیم هواوی در این زمینه مطمئن شد که رندرهایی از خود هواوی پی 10 به دست ما برسد.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد