تست سرعت گلکسی نوت 8 و وان پلاس 5 با هشت گیگابایت رم [تماشا کنید]

اکثر کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند از پرچمداران خود در سال 2017 رونمایی کردند. تمامی گوشی‌های معرفی شده دارای مشخصات و ویژگی‌های بسیار خوبی هستند که هر فردی را به خود جذب می‌کنند. اما برای بسیاری از کاربران سریع بودن گوشی و بدون لگ اجرا شدن نرم افزارها، اهمیت زیادی دارد.

در این مطلب دیجی‌رو، ویدیو مربوط به تست سرعت نسخه 8 گیگابایتی وان پلاس 5 و گلکسی نوت 8 رو تماشا خواهید کرد. وان پلاس 5 یکی از قدرتمندترین گوشی‌های معرفی شده در سال جاری می‌باشد که علاوه بر مشخصات بسیار عالی، از قیمت مناسبی نیز بهره می‌برد.

در طرف دیگر جدیدترین پرچمدار سامسونگ با پردازنده اگزینوس 8895 و 6 گیگابایت رم وجود دارد. حال ویدیو مربوط به تست سرعت این دو پرچمدار را تماشا کنید و ببینید کدامیک سریع‌تر است:

همانطور که مشاهده کردید، تست سرعت این دو گوشی بسیار نزدیک بود. در برخی موارد وان پلاس 5 و در برخی گلکسی نوت 8 سریع‌تر بودند. این اختلاف‌ها بسیار ناچیز بودند ولی به طور کلی گلکسی نوت 8 در اجرای برنامه‌های بیشتری سریعتر از وان پلاس 5 بود.

از لحاظ مدیریت رم نیز عملکرد هر دو گوشی دقیقا یکسان بود و تمام برنامه‌های باز شده بدون ریفرش و مشکلی اجرا شدند که حاکی از قدرت رم این دو پرچمدار دارد.

در پایان باید بگوییم هر دو گوشی مشخصات فوق العاده و ویژگی‌های جذابی دارند. تنها دلیلی که آنها را از یکدیگر متمایز می‌کند قیمت آنهاست جایی که گلکسی نوت 8 تقریبا 2 برابر وان پلاس 5 قیمت دارد و این بسیاری از کاربران را به خرید پرچمدار کمپانی چینی وان پلاس ترغیب می‌نماید.

لینک کوتاه http://bit.ly/2pwp1pE

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط